Korn i Adidas wprowadzają swoja drugą kolekcję

Korn wystąpi już 30 lipca w katowickim Spodku. Póki co zespół po udanej premierze swojej pierwszej wspólnej kolekcji pod koniec 2023 roku firma adidas Originals ponownie połączyła siły z kalifornijskimi pionierami metalu alternatywnego, zespołem KoRn, aby zaprezentować odważną gamę obuwia, odzieży i akcesoriów.

Kolekcja nawiązuje do lekceważącego stylu zespołu i zamiłowania do klasycznej odzieży sportowej adidas z trzema paskami, podkreślonej zieloną bluzą dresową z cekinami i dopasowanymi spodniami dresowymi wypełnionymi detalami wspólnej marki, dostępnymi wyłącznie w sklepie internetowym Korn. Oferta odzieży i akcesoriów obejmuje także graficzny T-shirt z długim rękawem i trzema paskami na rękawach, trzy pary skarpetek oraz czapkę z logo KoRn i detalami z trzema paskami.

Opcje obuwia obejmują spersonalizowane wersje butów Campus 2 i odważne aktualizacje tenisówek Supermodified, w dalszym ciągu celebrując i celebrując trwałe dziedzictwo pionierskich wpływów kulturowych. Masywny wygląd Campus 2 został unowocześniony cholewką z futrzanego zamszu i ukrytymi detalami KoRn, a sylwetka Supermodified, dostępna wyłącznie w sklepie internetowym KoRn, ma odważne jasnozielone akcenty. Kolorystyka obu sneakersów nawiązuje do kodów estetycznych popularnej koszulki retro KoRn, która ukazała się w ramach serii albumów Follow the Leader. Dodatkowo oba modele są wyposażone w unikalny zestaw dodatków, w tym wkładki z grafiką, wymienne sznurowadła w wielu kolorach, zestaw grubych sznurówek, zestaw czterech naklejek, breloczek do kostki do gitary i pudełko podróżne tej samej marki.

Bilety na koncert KoRn w Spodku

Zespół KoRn wystąpi już 30 lipca 2024 w katowickim Spodku. Bilety w sprzedaży zmajdziecie pod adresem: https://www.ticketmaster.pl/artist/korn-bilety/3404.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *