Kult zagra w Krakowie. Sprawdź szczegóły koncertu!

27 sierpnia 2021 w Krakowie wystąpi Kult. Wydarzenie odbędzie się na wolnym powietrzu. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży w cenie od 120 zł do 160 zł.

Koncerty Kultu od dekad przyciągają rzesze fanów, którzy śpiewają razem z Kazikiem utwory takie jak „Arahja”, „Hej czy nie wiecie”, „Dziewczyna bez zęba na przedzie” czy „Baranek”. Choć najważniejsze utwory Kultu są obowiązkowym elementem każdego występu, koncerty zachowują swój unikatowy charakter i każdy z nich na nowo podbija serca fanów! Już 27 sierpnia 2021 legendarna grupa zagra dla krakowskiej publiczności koncert plenerowy.

Kazik Staszewski i Kult od lat cieszą się niesłabnącą popularnością, opierając się zmieniającym się modom i ogłaszanym wielokrotnie kryzysom rynku muzycznego. Kult bardzo starannie przygotowuje swoje koncerty, które stały się prawie trzygodzinnymi spektaklami światła, muzyki oraz szczególnej relacji pomiędzy muzykami na scenie i publicznością. Tak również będzie i tym razem a ten wieczór na długo zapadnie w Waszej pamięci.

Kult zagra w Krakowie

Kult zagra 27 sierpnia 2021 w Krakowie, w Hype Parku. Bilety przedsprzedaż:

  • Miejsca stojące płyta – 120 zł w dniu koncertu 130 zł
  • Miejsca siedzące – 150 zł w dniu koncertu 160 zł

Uwaga! Ograniczona sprzedaż biletów

Bilety z Ticketmaster, eBilet, EMPIK i Going są dostępne od ręki. Bilety kolekcjonerskie od 1 lipca 2021. Bilety tradycyjne są dostępne w sieci EMPIK, MEDIA MARKT, SATURN w całej Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *