Kultowy AC/DC ogłasza trasę po Europie. Tym razem zespół nie zagra w Polsce.

AC/DC ogłosił właśnie europejska trasę. Niestety tym razem nie zobaczymy Australijczyków na koncercie w Polsce.

W październiku ubiegłego roku kultowy zespół AC/DC powrócił po siedmiu latach na scenę koncertową. Zespół Angusa Younga wystąpił następnie jako jeden z headlinerów na festiwalu Power Trip, a cały koncert zebrał pozytywne recenzje od zwolenników zespołu. Od tego czasu mówi się o możliwej dłuższej trasie australijskiej legendy. Na więcej informacji na ten temat będziemy jednak musieli poczekać do lutego tego roku.

Europejskie koncerty AC/DC w 2024

W poniedziałek 12 lutego AC/DC ogłosiło, że w maju wyruszy w trasę koncertową po naszym kontynencie. Zespół rozpocznie europejską część trasy „Power Up” w Gelsenkirchen 17 maja i zakończy się 18 sierpnia w Dublinie. Po drodze grupa odwiedzi także min: Wiedeń, Londyn, Paryż, Bratysławę, Drezno, Monachium. Polski niestety nie zobaczymy na liście koncertów. Polscy fani zespołu, będą mogli wybrać jeden z zagranicznych koncertów AC/DC, np. w Niemczech lub występ na lotnisku w Bratysławie.

„Jesteśmy podekscytowani, że w końcu możemy ogłosić europejską trasę koncertową „Power Up”. Do Angusa, Briana, Steviego i Matta dołączy Chris Chaney, który będzie nieść pochodnię Cliffa. W ramach trasy zagramy koncerty w Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Austrii, Szwajcarii, Anglii, Słowacji, Belgii, Francji i Irlandii. Nie możemy się doczekać, żeby Was wszystkich zobaczyć!” – AC/DC

Bilety na koncerty AC/DC już wkrótce w sprzedaży

Sprzedaż biletów na tegoroczne koncerty AC/DC rozpocznie się w piątek 16 lutego. Jeśli chodzi o cenę biletu, jest ona zależna od miejsca koncertu. Jednak miejsca stojące kosztują zwykle około 150/160 euro, a miejsca siedzące od 80 do 180 euro. Cóż, można śmiało powiedzieć, że jest tani… Biorąc jednak pod uwagę, że jest to prawdopodobnie jedna z ostatnich szans na zobaczenie występu AC/DC na żywo, prawdopodobnie jest to warte każdego wydanego euro.

Europejska trasa AC/DC:

17 maja – Gelsenkirchen, Niemcy

21 maja – Gelsenkirchen, Niemcy

25 maja – Reggio Emilia, Włochy

29 maja – Sewilla, Hiszpania

5 czerwca – Amsterdam, Holandia

9 czerwca – Monachium, Niemcy

12 czerwca – Monachium, Niemcy

16 czerwca – Drezno, Niemcy

23 czerwca – Wiedeń, Austria

26 czerwca – Wiedeń, Austria

29 czerwca – Zurych, Szwajcaria

3 lipca – Londyn, Wielka Brytania

7 lipca – Londyn, Wielka Brytania

13 lipca – Hockenheim, Niemcy

17 lipca – Stuttgart, Niemcy

21 lipca – Bratysława, Słowacja

27 lipca – Norymberga, Niemcy

31 lipca – Hannover, Niemcy

9 sierpnia – Dessel, Belgia

13 sierpnia – Paryż, Francja

17 sierpnia – Dublin, Irlandia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *