Kultowy album Antigamy po raz pierwszy na winylu!

Wydany oryginalnie w 2009 roku piąty studyjny album warszawskiej grupy Antigama „Warning” ukaże się niebawem po raz pierwszy w formacie winylowym! Jubileuszowa reedycja pojawi się dzięki wytwórni Deformeathing Prod.

„Warning” zespołu Antigama to wyjątkowa płyta. Nie tylko ze względu na kapitalną zawartość muzyczną, lecz również na skład, ponieważ oprócz członków-założycieli, czyli gitarzysty Sebastiana Rokickiego i świetnego bębniarza Krzysztofa „Sivy’ego” Bentkowskiego nagrali go Patryk Zwoliński na wokalu (m.in. Blindead) oraz niezapomniany, zmarły w 2012 roku Szymon Czech (m.in. Nyia). Album wydała na świecie ceniona wytwórnia Relapse.

Antigama „Warning” w formacie winylowym

„Warning” przynosi szalone, dziwaczne wybuchy agresji, łącząc nowoczesną metalową skrajność z dysharmonijną twórczością Voivod z wczesnej ery i surowymi rockowymi riffami, aby jeszcze bardziej wyróżnić zespół na tle innych hord grindcore’owych.

Specjalna, limitowana winylowa edycja deluxe ukaże się z okazji 15-rocznicy oryginalnego wydania. Ważący 180 gramów 12-calowy krążek został zapakowany w solidną okładkę typu gatefold, w której znajdzie się czterostronicowa wkładka o wymiarach 30 × 30 cm oraz naklejka. Album ukażę się na licencji Relapse Records. Grzech nie mieć, jeśli lubi się Napalm Death, Cephalic Carnage, Nails, Godflesh, czy Pig Destroyer.

Data wydania zostanie podana wkrótce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *