LAS WARIATÓW: Las Trumien, Sznur, Królówczana Smuga, Larmo na wspólnej trasie.

Bardziej zdemoralizowani niż członkowie Ordo Iuris bawiący się w wife-swapping. Bardziej zdesperowani niż Marylin Manson grający trasę jako support Five Finger Death Punch. Bardziej eklektyczni niż Zamilska przed Furią. A najbardziej to szaleni. Prawdziwy Las Wariatów.

LAS TRUMIEN – katowicko-wrocławska kolaboracja, skupiająca się na wszelkim złu, jakiego dopuścił się człowiek. Piwniczny sludge wymieszany z doomem plus polskie teksty bazujące na prawdziwych zbrodniach dokonanych przez najgorsze kreatury, jakie zrodziła nasza planeta. Na koncie mają cztery wydawnictwa sygnowane nazwą Piranha Music, a ostatnim z nich jest album „Głód Zabijania”, wydany w marcu 2023. Na wrześniową trasę planują wjechać z nowym materiałem, przynoszącym kolejne przerażające opowieści z wnętrza krypty. Gatunek muzyczny: opowiem Ci historię w brudnej piwnicy metal.

SZNUR – blackmetalowi wykolejeńcy z Wałbrzycha, czy mili i uczynni młodzieńcy z grupy oazowej? Prawda jak zwykle leży pośrodku. Samozwańczy królowie PLBM (to chyba coś z seksem) świętowali niedawno sold out wersji CD swojego albumu „Ludzina” wydanego przez Godz ov War, a wieść gminna niesie, że pichcą coś nowego i niestrawnego. Gatunek muzyczny: chuj ci w dupę metal.

KRÓLÓWCZANA SMUGA – jednoosobowy zespół pieśni i tańca, zanurzony w gęstych oparach absurdu i folkloru. Rap, metal, elektronika, ludowe przyśpiewki – znajdziecie tu wszystko. A nikt nie mówił, że macie szukać. Na koncie pięć albumów, w tym wydane w kwietniu 2024 przez wytwórnię Zoharum, wciąż ciepłe „Konwulsanki”. Gatunek muzyczny: tyś widzioł Batuszkę metal.

LARMO – po śląsku „larmo” oznacza tyle samo co „hałas”, „awantura” i „alarm”. Czerpiąc garściami z klasyki muzyki industrialnej oraz penetrując współczesne brzmienia elektroniczne, Mirosław Matyasik zaprasza do ekstremalnej wyprawy przemysłowymi szlakami Górnego Śląska gdzie żyje i tworzy. Jego ostatnim wydawnictwem jest wydany w maju 2024 „Alarm”, gdzie znajdziecie m.in. numer z gościnnym udziałem Pacha z Hostii. Gatunek muzyczny: jednoosobowa maszyna do zabijania metal.

HappyDying Productions zaprasza na

LAS WARIATÓW: Las Trumien / Sznur / Królówczana Smuga / Larmo [SZCZEGÓLY TRASY]

  • 13.09.2024 CK105 w Koszalinie  · Koszalin
  • 14.09.2024 Krzywy Gryf  · Szczecin
  • 15.09.2024 NRD Klub  · Toruń
  • 19.09.2024 Klub pod Minogą  · Poznań
  • 20.09.2024 Wooltura  · Łódź
  • 21.09.2024 Piąty Dom  · Katowice
  • 22.09.2024 Klub Muzyczny Liverpool  · Wrocław

Bilety: 50 PLN przedsprzedaż/ 60 PLN w dniu koncertu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *