Late Clock przypomina o sobie kolejnym utworem. „Paranoja” gotowa do odsłuchu

Po pierwszym singlu z wideo „’Ocean”, zespół Late Clock przypomina o sobie kolejnym utworem. Singiel zapowiada wydanie płyty “Broken”.

„Paranoja” zwraca uwagę na współczesne priorytety, szczególnie widoczne i zakorzenione w korporacyjnej kulturze dużego miasta, gdzie rządzi focus na target, a o statusie  społecznym świadczą otaczające nas marki. W tym „świecie na autopilocie” króluje zachłanność, pęd, wyścig szczurów i nastawienie na pieniądz, zaślepiający i przykrywający prawdziwe wartości, na które człowiek obojętnieje i bezkompromisowo dąży do wyznaczonego sobie celu.” pisze o utworze ‘Paranoja’ zespół Late Clock.

Late Clock to warszawski rockowy kwartet obecny na scenie od 2014 roku. Ich muzyka to połączenie blues-rocka, stonera i grunge’u z popowymi melodiami. Mocne riffy i potężne uderzenia perkusji, soczysty, wyraźny wokal, wspaniałe solówki i efektowne linie basu – tak najprościej można opisać muzykę tego zespołu.


“„Paranoja” ma za zadanie sprowokować i skłonić do refleksji nad tym, czy pracujemy by żyć, czy żyjemy by pracować, czy może to uzależnienie od ukierunkowania na „więcej” i chęć zaimponowania innym przyćmiewa wszystko to, co jest naprawdę ważne.” – kontynuuje o „Paranoi” Late Clock.

„Paranoja” to drugi po „Oceanie” singiel Late Clock, który zapowiada ich płytę “Broken”. Zespół zdradza, że na albumie znajdą się kompozycje mocno zakorzenione w polskim rocku lat ‘90tych, muzyce Wielkiej Czwórki z Seattle i brytyjskim hard rocku.

Od 2021 roku Late Clock tworzą:
Sylwia Drabik – wokal
Jacek Półtorak – gitara
Piotr Dąbrowski – bas
Sylwester Dmuchowski – perkusja

W 2020 roku Late Clock wydał swoją pierwszą EP “Bucket List”. Jeszcze w tym roku ukaże się ich debiutancki album zatytułowany „Broken”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *