Left To Die i Incantation w jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Fanów ekstremalnych brzmień czeka niepowtarzalne wydarzenie w samym sercu Polski. Dwie amerykańskie deathmetalowe potęgi – Left To Die i Incantation – zjawią się w Warszawie na wspólnym koncercie, który odbędzie się 29 sierpnia 2024 w klubie Proxima. Zapowiada się nie tylko jako koncert, ale prawdziwa uczta dla miłośników gatunku.

To wyjątkowe wydarzenie z pewnością przyciągnie fanów death metalu z całej Polski i nie tylko. Zarówno Left To Die, jak i Incantation, reprezentują szczyt tego co w death metalu najlepsze – surowość, intensywność i muzyczną doskonałość. 29 sierpnia w Warszawie będzie można doświadczyć historii death metalu na żywo, w wykonaniu tych, którzy pomagali ją tworzyć. Nie przegapcie tej jednorazowej okazji, aby być częścią tej niesamowitej nocy w Proximie!

Left To Die w Polsce. Powrót do korzeni death metalu

Left To Die składa się z byłych członków legendarnego zespołu Death oraz dodatkowych utalentowanych muzyków, takich kapel jak Obituary, Exhumed, Malevolent Creation, Gruesome oraz Massacre. Grupa znana jest z grania surowego, wczesnego materiału Death, oferując fanom nie tylko muzyczną podróż w czasie, ale i unikalną okazję do doświadczenia klasycznych utworów w ich najbardziej autentycznej formie.

Zobacz również: Samael w Polsce. Do składu dołączają Shining i Yoth Iria

Terry Butler, Matt Harvey, Rick Rozz i Gus Rios, to muzycy o niepodważalnym talencie i doświadczeniu, którzy w Left To Die oddają hołd najwcześniejszym dniom death metalu. Ich występ to gwarancja powrotu do korzeni gatunku, z surową energią i punkowym zacięciem.

Incantation w Polsce. Trzy dekady brudu i ciemności

Incantation, z kolei, obchodzi w tym roku swoje 35-lecie. Zespół ten, z Johnem McEntee na czele, pozostaje wierny swoim korzeniom, prezentując death metal w najczystszej, najbardziej intensywnej formie. Ich muzyka, przepełniona doomowymi zwolnieniami i mrocznymi melodiami, jest świadectwem niegasnącej pasji do ciężkiego brzmienia.

Zobacz również: Big Time Rush ogłaszają trasę koncertową po UK i Europie

Dla wielbicieli takich albumów jak „Onward to Golgotha” czy „Mortal Throne of Nazarene”, występ Incantation będzie okazją do doświadczenia żywej historii death metalu, gdzie brutalność miesza się z mrocznym, intensywnym brzmieniem.

Left To Die i Incantation przyjadą do Polski. Data, miejsce, bilety

Koncert odbędzie się w klubie Proxima przy ulicy Żwirki i Wigury 99A w Warszawie. Bilety są już dostępne w przedsprzedaży w cenie 109/119 zł, natomiast w dniu koncertu ich cena wzrośnie do 130 zł. Dostępne są także limitowane druki kolekcjonerskie biletów. Wydarzenie organizowane jest przez Knock Out Productions, znane z przygotowywania niezapomnianych muzycznych doświadczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *