Left To Die na jedynym koncercie w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Left To Die wystąpi na jedynym koncercie w Polsce. Jeśli w jednym zespole grają muzycy z Obituary, Gruesome, Exhumed czy Inhuman Condition, to wiadomo, że będzie to sama rzeź.

Left To Die, podczas swojego jedynego przyszłorocznego występu w Polsce, zagra materiał z dwóch pierwszych płyt legendarnego Death, a do tego być może coś nadciągającej EP-ki, nad którą pracują. Na koncert Left To Die zapraszamy Was 17 marca do warszawskiego klubu Proxima. Bilety są już dostępne w Knock Out Music Store!

LEFT TO DIE (USA) death metal:

Death to kapela legendarna, ale z racji na przedwczesną śmierć Chucka Schuldinera wielu nie miało okazji doświadczyć jej na żywo – zwłaszcza, jeśli jest się fanem najwcześniejszego, obskurnego oblicza grupy. Left to Die wychodzą naprzeciw oczekiwaniom. Zespół złożony z takich legend jak Terry Butler (Obituary, Inhuman Condition, niegdyś Massacre i właśnie Death) czy Matt Harvey (Exhumed) to wymarzona propozycja dla maniaków metalu śmierci w paskudnej, obdartej z jakiegokolwiek efekciarstwa formie. Grupa na koncertach ogrywa przede wszystkim materiał ze “Scream Bloody Gore” oraz “Leprosy”, co oznacza samo dobro w deathmetalowych kategoriach, a do tego dłubie nad własnymi utworami, które już niedługo zasilą debiutancką EP-kę. Kochacie “Pull the Plug” albo “Born Dead” (“Relief does not exist!”)? Nie możecie tego przegapić.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Wystąpi:
LEFT TO DIE (USA) death metal:

Kiedy: 17 marca (piątek) 2023
Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż; 130 zł – w dniu koncertu;
Organizator: Knock Out Productions


Bilety na koncert są już dostępne na:
SKLEP KNOCK OUT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *