Legenda Iron Maiden, Paul Di’Anno, wystąpi na jedynym koncercie w Krakowie

30 sierpnia 2024 roku fani Iron Maiden i heavy metalu będą mieli niepowtarzalną okazję zobaczyć Paula Di’Anno na żywo. Po długiej przerwie, legendarny wokalista wystąpi w Polsce na jedynym koncercie w Krakowie w ramach trasy The Beast Resurrection Tour.

30 sierpnia w Hype Parku w Krakowie odbędzie się wyjątkowe wydarzenie muzyczne pod szyldem Beast of Iron Maiden & Polish Chapter. Paul Di’Anno, legendarny były wokalista Iron Maiden, powróci do Polski na jedyny koncert, łącząc siły z polskimi muzykami.

Paul Di’Anno – legenda heavy metalu

Paul Di’Anno to ikona brytyjskiego heavy metalu, znany przede wszystkim z dwóch pierwszych albumów Iron Maiden: Iron Maiden i Killers. W latach 1978-1981 był frontmanem Iron Maiden, tworząc niezapomniane hity takie jak Phantom of the Opera, Running Free, Sanctuary, Wrathchild, Killers oraz Iron Maiden. Po jego odejściu z zespołu, na miejscu wokalisty zastąpił go Bruce Dickinson.

Paul Di’Anno. Powrót po długiej przerwie

Paul Di’Anno od lat zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W 2016 roku przeszedł operację usunięcia dużego guza z płuc, a w wyniku wypadków motocyklowych jego kolana były w tak złym stanie, że konieczne były operacje, które przeszedł we wrześniu 2022 roku w Zagrzebiu. Di’Anno nigdy nie zapomniał o wsparciu fanów, którzy odwiedzili go w chorwackiej klinice. Teraz, po długiej przerwie, artysta wraca na scenę, by dać swoim fanom niezapomniany koncert.

Paul Di’Anno. Unikalny występ w Krakowie

Podczas krakowskiego koncertu Paul Di’Anno wykona wyłącznie utwory z dwóch pierwszych płyt Iron Maiden. Na scenie towarzyszyć mu będą utalentowani polscy muzycy, znani jako Polish Chapter: Bartosz „Bratek” Wójcik (gitara), Karol Wójcik (gitara), Grzegorz Tusznio (bas) i Krzysztof Żurek (perkusja). To będzie wyjątkowa okazja, by usłyszeć klasyki New Wave of British Heavy Metal w wykonaniu oryginalnego głosu Iron Maiden.

Paul Di’Anno i jego późniejsze projekty

Po odejściu z Iron Maiden Paul Di’Anno nie zwalniał tempa. Jego późniejsze projekty obejmowały zespoły takie jak Killers, Battlezone, Dianno, Praying Mantis, Rockfellas, Architects of Chaoz oraz Warhorse. Każdy z tych projektów pokazywał jego niezmienną pasję do muzyki i zdolność do przyciągania fanów na całym świecie.

Dlaczego warto być na tym koncercie?

Koncert Paula Di’Anno to nie tylko muzyczne wydarzenie, ale również hołd dla jednej z największych legend heavy metalu. Jego powrót na scenę po długiej przerwie to dowód niezłomnego ducha i miłości do muzyki, która przetrwała mimo wielu przeciwności. To także wyjątkowa okazja, by usłyszeć na żywo utwory, które definiowały całe pokolenia fanów metalu. Bilety na koncert Paula Di’Anno w Krakowie są już dostępne i cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie zwlekaj, zarezerwuj swoje miejsce już dziś i bądź częścią tego niezapomnianego wydarzenia. To jedyna taka okazja, by zobaczyć na żywo jedną z największych ikon heavy metalu, wspieraną przez utalentowanych polskich muzyków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *