Legenda zaatakuje. Cattle Decapitation zdradza szczegóły 10-ego albumu studyjnego

Działający od wielu lat zespół deathgrind z San Diego w Kalifornii, Cattle Decapitation, wyda swój dziesiąty album studyjny, „Terrasite”, 12 maja nakładem Metal Blade Records.

Następca uwielbianego przez krytyków albumu „Death Atlas” z 2019 roku została ponownie wyprodukowana przez Dave’a Otero (Allegaeon, Khemmis, Archspire) z nową grafiką autorstwa Wesa Benscotera (Vader, Kreator, Bloodbath, Hypocrisy).

Poznaj szczegóły „Terrasite”

W oficjalnym oświadczeniu wokalisty, Travisa Ryana, czytamy:

Wszyscy znamy stare powiedzenie o tym, że karaluchy są tak wszechobecne… tak inwazyjne… tak podstępne… że mogą przetrwać wojnę nuklearną… Nasz poprzedni album, „Death Atlas”, pozostawił świat poczerniały i bez życia… a przynajmniej tak myśleliśmy. Okazuje się, że inkrustowane węglem ciała, które zdobiły layout albumu i teledysk (i które przypominają ofiary Pompei, które zostały zamrożone w czasie przez katastrofę Wezuwiusza w 79 r. n.e.) były właściwie kokonem dla czegoś znacznie bardziej okrutnego: Ludzkość 2.0.

Na okładce widzimy terrasyta, znanego też jako „pożeracz ziemi”, liniejącego ze swojej ooteki. Przeżywszy krętą egzystencję jako człowiek, teraz ponownie pojawił się w nowym świecie… zasmucony… zdezorientowany… WKURZONY; odrodził się jako nowa odmiana ludzkiej choroby, teraz przystosowanej do kontynuowania i zakończenia całkowitego spustoszenia swojej rodzimej planety, Ziemi.

Lista utworów „Terrasite”:

  1. Terrasitic Adaptation
  2. We Eat Our Young
  3. Scourge Of The Offspring
  4. The Insignificants
  5. The Storm Upstairs
  6. …And The World Will Go On Without You
  7. A Photic Doom
  8. Dead End Residents
  9. Solastalgia
  10. Just Another Body

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *