Legendarne głosy NIGHTWISH: Tarja Turunen i Marko Hietala na wspólnych koncertach

Po 18 latach, wielu albumach i światowych trasach koncertowych Tarja i Marko Hietala łączą siły i wracają razem na scenę w ramach trasy Tarji „Living the Dream – The Hits Tour 2024”.

Zaledwie kilka dni po zakończeniu długiej i udanej trasy Tarji po Ameryce Południowej, do fanów trafiła ekscytująca wiadomość: w marcu 2024 roku Tarja po raz pierwszy od 18 lat ponownie wyruszy w trasę z Marko Hietalą!!

Niedawno Tarja wydała swój pierwszy album z największymi hitami: „Best of Tarja – Living the Dream”. Tarja wybrała piosenki na album, większość z nich to ulubione utwory fanów i te, które preferuje sama.

Album zremasterowany w Sterling Sound przedstawia jej nowy singiel „Eye of The Storm” wraz z materiałem ze wszystkich jej rockowych albumów „My Winter Storm”, „What Lies Beneath”, „Colours in the Dark”, „The Brightest Void”, „‘The Shadow Self’ i ‘In the Raw”.

Czytaj także: Tarja prezentuje singiel „Frosty The Snowman”

Tarja Turunen i Marko Hietala wspolnie na scenie po 18 latach

Uznawana za królową sceny rocka symfonicznego, Tarja jest najbardziej znaną fińską artystką solową w świecie muzyki. Sopranistka, kompozytorka i performerka, zdobyła światową sławę dzięki byciu współzałożycielką, głosem i wizerunkiem fińskiego metalowego zespołu Nightwish przez dziewięć lat, z którym zdobyła złote i platynowe płyty w wielu krajach. Ale nie była sama w zespole, ponieważ Marko również był jego integralną częścią.

Czytaj także: Tarja Turunen wydaje nowy album. Dziś premiera

Marko wykona własne piosenki wraz ze swoim kolegą z zespołu, utalentowanym gitarzystą Tuomasem Wäinolä, a następnie dołączy do Tarji na scenie podczas niezapomnianego wieczoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *