Legendy power metalu Firewind i Masterplan na dwóch koncertach w Polsce

Firewind i Masterplan łączą siły na wspólnej trasie MASTERS OF FIRE Tour 2024 która zawita do Lublina i Zabrza już w marcu

Firewind to grecka formacja założona w 1998 roku przez gitarzystę Gusa G., który później stał się również znany jako gitarzysta Ozzy’ego Osbourne’a. Zespół zdobył uznanie na międzynarodowej scenie metalowej dzięki swojemu unikalnemu połączeniu melodyjnych i technicznych riffów gitarowych.

Firewind i Masterplan w Polsce

Od początku swojej kariery, Firewind wydał kilka albumów studyjnych, z których każdy był świadectwem ich ewolucji muzycznej i zdolności do tworzenia porywających hymnów metalowych. Ich teksty często czerpią inspiracje z mitologii, historii i osobistych doświadczeń, tworząc głęboki i wielowymiarowy przekaz dla swoich fanów. Obecnie FIREWIND pracują nad 10 albumem studyjnym “Stand United”, który ukaże się w marcu 2024 roku nakładem AFM Records.

Masterplan to niemiecki zespół power metalowy, który powstał w 2001 roku po odejściu gitarzysty Rolanda Grapowa i perkusisty Uli Kuscha z Helloween. Szybko zdobyli sławę dzięki swojemu dynamicznemu i symfonicznemu podejściu do gatunku. Ich debiutancki album „Masterplan” z 2003 roku został przyjęty z entuzjazmem przez krytyków i fanów, ustanawiając ich jako jedną z czołowych postaci europejskiej sceny power metalowej. W ciągu lat działalności zespół przeszedł kilka zmian składu, ale zawsze utrzymywał wysoki standard muzyczny.

Czytaj także: The O’Reillys and the Paddyhats – irlandzki folk punk na pięciu koncertach w Polsce

Teksty Masterplan często poruszają tematy walki, nadziei i przeznaczenia, a ich muzyka jest znana z bogatego brzmienia, potężnych refrenów i niezapomnianych melodii. Tak samo jak FIREWIND, MASTERPLAN wyda swój siódmy album studyjny w styczniu 2024 roku. 

Czytaj także: Szwedzka formacja Siena Root wystąpi w Polsce

Legendy power metalu Firewind i Masterplan łączą siły na wspólnej trasie Masters Of Fire Tour 2024!

Mamy zaszczyt zaprosić Was na dwie wyjątkowe koncerty, które odbędą się:

  • 15 marca 2024 roku w Lublinie, w Studio im. Budki Suflera,
  • 16 marca 2024 roku w Zabrzu, w CK Wiatrak.

To będzie muzyczne święto, którego nie możecie przegapić! Będziemy mieli okazję razem spędzić niezapomniane chwile przy największych przebojach.

Bilety dostępne od 14 września 2023 roku w trzech pulach cenowych:

  • 1 pula: 89 zł,
  • 2 pula: 99 zł,
  • W dniu koncertu: 119 zł.

Bilety można zakupić online na stronach:

a także jako bilety kolekcjonerskie na IndependentMusicMarket.com.

Dodatkowo, mamy dla Was wyjątkową niespodziankę! Przed koncertami w Lublinie i Zabrzu zapraszamy Was na ekskluzywne spotkania Meet & Greet. To niepowtarzalna okazja, aby osobiście poznać członków obu zespołów, porozmawiać z nimi i cieszyć się ich towarzystwem przed sceną. Ponadto, uczestnicy spotkania będą mieli pierwszeństwo w dostępie do oficjalnego merchandise’u, w tym płyt, koszulek i innych unikatowych gadżetów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *