Life Of Agony w Warszawie [ZDJĘCIA]

Life of Agony, kultowa kapela ze Stanów Zjednoczonych wystąpiła 19 stycznia 2023 w warszawskim Klubie Proxima. Wydarzenie odbyło się pod hasłem „30 Years of River Runs Red”. Na scenie zaprezentowali się również Prong i Tarah Who?

LIFE OF AGONY to amerykański zespół grający alternatywny metal z Brooklynu w Nowym Jorku. Zespół został założony w 1989 roku przez wokalistkę Minę Caputo (wówczas znaną jako Keith Caputo), basistę Alana Roberta i gitarzystę Joeya Z. Do tej pory zespół wydał sześć albumów studyjnych. Ich debiutancki album z 1993 roku, River Runs Red, został okrzyknięty przez magazyn Rolling Stone jednym z najlepszych metalowych albumów wszechczasów.

PRONG to zespół łączący wpływy nowojorskiego hardcore’u i thrashu z industrialnymi dźwiękami, a także odrobiną groove’u. Wokalista Tommy Victor zaczynał swoją karierę, będąc dźwiękowcem w światowej sławy klubie punkowym CBGB w Nowym Jorku. Tam właśnie narodził się Prong.

TARAH WHO? to kobiecy duet łączący muzykę metalową z duchem punk rocka. Tarah Carpenter, pochodząca z Francji liderka zespołu, wykorzystuje swoją wybuchową naturę, by przekuwać ją w porywające tłum muzyczne hymny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *