LLNN i Sugar Horse w Polsce. Koncerty w trzech miastach

Duński zespół LLNN, znany z potężnego i innowacyjnego brzmienia w świecie sludge metalu, zapowiada swoje koncerty w Polsce, które odbędą się w lutym 2024 roku. W tej muzycznej podróży towarzyszyć im będzie brytyjskie Sugar Horse, oferujące swoją wersję post-metalu.

LLNN – duńska potęga sludge metalu LLNN, zespół z Kopenhagi, zyskał uznanie na międzynarodowej scenie dzięki swojej unikalnej mieszance ciężkiego sludge, industrialnych brzmień i hardcore’u. Na przestrzeni trzech albumów, z „Unmaker” na czele, Duńczycy stworzyli własny muzyczny świat, w którym ekspresja i intensywność idą w parze z muzyczną innowacją.

LLNN i Sugar Horse w Polsce

Sugar Horse – brytyjski post-metal pełen onirycznych brzmień. Gościem specjalnym na koncertach LLNN będzie Sugar Horse z Wielkiej Brytanii. Zespół ten jest znany z unikalnego połączenia post-metalu, shoegaze i dream popu. Uczestnicząc w koncertach Sugar Horse, słuchacze mogą spodziewać się nie tylko ciężkich gitarowych riffów, ale także subtelnych, onirycznych melodii.

Zobacz również: WIJ i Narbo Dacal na wspólnej trasie na początku 2024 roku!

Trzy miasta, trzy niezapomniane koncerty LLNN i Sugar Horse odwiedzą trzy polskie miasta:

 1. Kraków – 7 lutego (środa) 2024
  • Miejsce: Kamienna12, ul. Kamienna 12
  • Bilety: 79-89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
 2. Warszawa – 8 lutego (czwartek) 2024
  • Miejsce: Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
  • Bilety: 79-89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu
 3. Wrocław – 9 lutego (piątek) 2024
  • Miejsce: Łącznik, ul. Tramwajowa 1-3
  • Bilety: 79-89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu

LLNN i Sugar Horse na trzech koncertach. Gdzie kupic bilety?

Zakup biletów i dalsze informacje Bilety na wszystkie koncerty są dostępne w przedsprzedaży. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, fani ciężkich brzmień powinni zarezerwować swoje miejsca jak najszybciej, aby nie przegapić okazji zobaczenia LLNN i Sugar Horse na żywo. Zapowiada się niezapomniana muzyczna podróż przez świat intensywnych i emocjonalnych brzmień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *