Lord Of The Lost na dwóch koncertach w Polsce z najnowszym albumem „Blood & Glitter”

Reprezentanci Niemiec w konkursie Eurowizji – Lord Of The Lost przyjadą do Polski z najnowszym albumem „Blood & Glitter”.

Zimą 2022 roku Lord Of The Lost wyprzedali koncert w stolicy w kilka chwil, wcześniej w lipcu dali się poznać polskiej publiczności na dużej scenie towarzysząc Iron Maiden na warszawskiem koncercie – w tym roku wystąpią dwa razy w Krakowie i w Warszawie.

Goście trasy Iron Maiden – Within Temptation i Lord of the Lost [GALERIA]

LORD OF THE LOST (Niemcy) gothic metal:

Jurorzy i widownia tegorocznej Eurowizji ich pokochali, dzięki czemu z miejsca awansowali do Wielkiego Finału. Ale czy to może dziwić? Jeśli ktoś atakuje mainstream takim numerem jak “Blood & Glitter”, to nie da się przejść niezauważonym. Chodzi w końcu o niezwykle przebojowy, marszowo-industrialowy metal po gotycku z żelaznym riffem i trafnie dobranymi pojedynczymi melodiami klawiszy.

Co więcej, podopieczni Napalm Records nie są niewolnikami jednego hitu, bo produkują ich dziesiątki. Przekłada się to nie tylko na coraz większą liczbę koncertowych szlagierów, które usłyszycie na warszawskim i krakowskim występie, ale także na popularność – najnowszy krążek kapeli był najchętniej kupowanym albumem w Niemczech w tygodniu premiery. Droga na szczyt? Lord of the Lost cały czas mają głód na więcej, nic ich nie zatrzymuje.

Lord Of The Lost / 25 IV 2024 / Warszawa – Progresja
Lord Of The Lost / 26 IV 2024 / Kraków – Studio
Bilety są już dostępne na: bit.ly/KnockOutMusicStore-LORDOFTHELOST

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *