Lord Of The Lost powraca do Polski

Niemiecki zespół zagra w Warszawie 29 października!

Lord Of The Lost wydał swój najnowszy album „Judas” w lipcu ubiegłego roku nakładem wytwórni Napalm Records. Materiał z tego wydawnictwa usłyszymy na żywo już jesienią, podczas nadchodzącej europejskiej trasy zespołu.

Lord Of The Lost zagrają 29 października w klubie Hydrozagadka w Warszawie, a towarzyszyć im będą goście specjalni: Nachtblut oraz Scarlet Dorn. 

I pula biletów na koncert (99 zł) trafi do Knock Out Music Store już w tę środę (16.03) o 12:00 (druki kolekcjonerskie) Uwaga: Pula będzie ściśle ograniczona!

LORD OF THE LOST (Niemcy) gothic metal:

Powstały w 2007 roku w Hamburgu z inicjatywy wokalisty, gitarzysty i wiolonczelisty Chrisa „The Lord” Harmsa grupa Lord Of The Lost to czołowy przedstawiciel gotyckiej odmiany metalu u naszych zachodnich sąsiadów.

Lord Of The Lost to także zespół, który od samego początku istnienia nie boi się zabierać głosu w istotnych kwestiach społecznych, zawsze stając po stronie uciśnionych. Nie dziwi więc, że Chris oraz Pi Stoffers (gitara), Class Grenayde (gitara basowa) Gared Dirge (klawisze, przeszkadzajki, gitara) oraz Niklas Kahl (perkusja) szybko zareagowali na wojnę w Ukrainie i jako wyraz wsparcia dla zaatakowanego kraju nagrali przejmującą piosenkę „Not My Enemy”, z której sprzedaży dochód wspomoże uchodźców z Ukrainy. Lord Of The Lost ma pewne związki z Polską. Grupa występowała z towarzyszeniem symfoników zielonogórskich. W 2021 roku Niemcy wydali koncepcyjny album „Judas”.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

NACHTBLUT (Niemcy) gothic metal:

Utwory Nachtblut mają z pewnością mroczny klimat, któremu specjalnego smaku dodają teksty śpiewane wyłącznie po niemiecku. To bardziej propozycja dla tych melomanów, którzy chętnie nawiedzają, na przykład kultowy fest Wave-Gotik-Treffen albo M’era Lunę. Jeśli chodzi o przekaz, więcej jest, chociażby o śmierci, samotności i odrzuceniu religii niż o perwersjach, ale to nie znaczy, że Nachtblut nie umie zaskoczyć. Na przykład wybraniem na cover kawałka z repertuaru duetu niemieckich raperów Kollegah & Majoe. Jest w ich muzyce trochę Rammstein, trochę Crematory, zdarzają się też klimaty folkowe… Warto ich sprawdzić na żywo, bo grają z niesamowitym wigorem.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

SCARLET DORN (Niemcy) gothic rock: 

Oprócz operującej niskim i podszytym nutką będącą mieszanką tajemnicy i zmysłowości głosem Scarlet Dorn, w zespole są jeszcze: Gared Dirge (klawisze), Bengt Jaeschke (gitara), Benji Mundigler (gitara basowa) i Henrik Petschull (perkusja). Nazwa Lord Of The Lost musi pojawić się ponownie, bo dzięki trasie po Niemczech w roli supportu formacji Chrisa Harmsa w początkach istnienia, o zespole Scarlet zrobiło się głośniej. Wzbudzone zainteresowanie nie wygasło, bo muzycy Scarlet Dorn potwierdzili swoje wysokie kompetencje na albumach „Lack Of Light” (2018), czy „Blood Red Bouquet” (2021).

 FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Zagrają:
LORD OF THE LOST (Niemcy) gothic metal

+
Nachtblut (Niemcy) gothic metal
Scarlet Dorn (Niemcy) gothic rock

Kiedy: 29 października (sobota) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 99/109 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety dostępne od 16 marca (12:00) na:
– SKLEP KNOCK OUT druki kolekcjonerskie)


Zaprasza
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *