Lord of The Lost wystąpił przed warszawską publicznością. Już w piątek zespół zagra w Krakowie [ZDJĘCIA]

Zespół Lord of The Lost, który reprezentował Niemcy podczas konkursu Eurowizji zagrał w czwartkowy wieczór w warszawskiej Progresji. Na scenie w roli supportów pojawiły się ekipy Empire Of Giants, oraz The Raven Age. Lord Of The Lost w ramach swojej trasy zagra dwa koncerty w Polsce. Już w piątek Lord of The Ring zagra w Krakowie.

Atmosfera w warszawskiej Progresji była elektryzująca już od samego początku wieczoru, kiedy fani zaczęli zapełniać sale, pełni podekscytowania i gotowi na niezapomniane przeżycia. Na scenie panowała intensywna atmosfera, a widownia nie mogła doczekać się występu swoich ulubionych artystów.

Lord of the Lost weszli na scenę około godziny 21:00, witani przez gromkie okrzyki fanów. Zaczęli od razu od mocnego uderzenia, wykonując swoje największe hity takie jak min. „Blood & Glitter”, „Die Tomorrow”, „Were arll Created Evil”, „Till Death Us Do Part”, ale również covery takie jak „Shock to the System” – Billy Idol, „Unstoppable” – Sia, czy „Bad Romance” – Lady Gaga. utwór Till Death Us Do Part. Publiczność reagowała na każdy utwór jaki zespół zaprezentował podczas koncertu.

Już w piątek Lord of The Lost zagra koncert w krakowskim klubie Studio

W piątek 26 maja niemiecki Lord of The Lost wystąpi w klubie Studio w Krakowie. Bilety można zakupić jeszcze na stronie internetowej https://knockoutmusicstore.pl/wydarzenia/lord-of-the-lost-2

Galeria z warszawskiego koncertu Lord of The Lost

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *