Lord of the Lost z niespodzianką na koniec 2022 – nowy album Blood and Glitter

Niemiecka gotycka grupa Lord Of The Lost, którą mogliśmy oglądać w Polsce w tym roku jako support Iron Maiden na PGE Narodowym, zdecydowała się zaskoczyć nas na koniec 2022 roku.

Zespół niespodziewanie wydał nową płytę, zatytułowaną Blood & Glitter. Jeżeli więc potrzebujesz cięższej muzyki na imprezę sylwestrową, to proszę bardzo.

Lord of the Lost – nowy album Blood and Glitter

Płyta zawiera dużo ciekawostek. Na Blood & Glitter wystąpiło wielu gości specjalnych, w tym wokalista Heaven Shall Burn Marcus Bischoff, Andy La Plegua z Combichrist, Ally Storch z Subway To Sally na skrzypcach, a w „The Look” będącym coverem Roxette, wystąpiła nieco już przebrzmiała gwiazdka pop – Blümchen.

W czasach, gdy marketing przed wydaniem płyty rozpętuje coraz dłuższe szaleństwo, kiedy połowa albumu – a nawet więcej – jest znana już z sześciomiesięcznym wyprzedzeniem poprzez przedpremierowe single, jeżeli to sprzedaż przed premierą generuje najwyższy możliwy wynik na listach przebojów, to o co tak naprawdę powinno chodzić – czysta magia odsłuchania po raz pierwszy nowego albumu ulubionego zespołu – coraz bardziej się gubi

– powiedział frontman zespołu Chris Harms.

Chcemy przywrócić to uczucie, te „dawne czasy” poprzez to niespodziewane wydawnictwo! Pieprzyć listy przebojów, popularne playlisty i 1000 bezsensownych recenzji przed premierą. Liczy się to, jak album zabrzmi na dłuższą metę, a nie jak wysoka jest jego „wartość” w dniu premiery.

Lost of The Lost zagrają także na festiwalu Wacken Open Air 2023.

Blood & Glitter jest dostępna tutaj http://bloodandglitter.lordofthelost.de/.

Zdjęcia: oficjalna strona internetowa Lord of The Lost – lordofthelost.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *