Lordi we Wrocławiu. Fińska gwiazda metalu wystąpi podczas Gitarowego Rekordu Świata i 3-Majówki

1. maja we Wrocławiu podczas Gitarowego Rekordu Świata i 3-Majówki zagra Lordi – jeden z najbardziej oryginalnych zespołów w historii metalu. Występy fińskiej gwiazdy zaliczane są do najbardziej spektakularnych na świecie – to perfekcyjnie zaprojektowany show oparty na oryginalnych, budzących grozę kostiumach i pirotechnice. Uczestnicy Gitarowego Rekordu mogą liczyć na ulgowe bilety na wieczorny koncert Lordi podczas 3-Majówki.

Grupa przyjedzie do Polski z nowym albumem zatytułowanym „Killection”, który zaskoczy nawet najbardziej oddanych fanów grupy. Trasa koncertowa, której elementem będzie wrocławski występ to m.in. nowe kostiumy i nowy basista, który zastąpi Mr. OXa przebranego za człowieka-byka.

Nie zabraknie uwielbianego przez publiczność Amena występującego w stroju mumii inspirowanym postacią fikcyjnego faraona, który odrodził się po wiekach jako wirtuoz gitary. „Amen był jedną z najoryginalniejszych gwiazd Gitarowego Rekordu w 2019 roku. Cieszymy się, że tym razem powróci do Wrocławia wraz z całym zespołem” – mówi Leszek Cichoński, pomysłodawca imprezy.

Grupa Lordi powstała w 1992 roku z inicjatywy wokalisty, autora tekstów, pomysłodawcy i projektanta ekstrawaganckich kostiumów Tomiego Putaansuu, występującego pod pseudonimem Mr. Lordi. Zespół od początku występował publicznie w specjalnie zaprojektowanych przez lidera grupy przebraniach inspirowanych filmami grozy. W 2002 roku grupa wydała swoją debiutancką płytę „Get Heavy”, a promujący ją singiel „Would You Love a Monsterman” wspiął się na szczyt fińskiej listy przebojów. Formacja zagrała trasę koncertową z Nightwish, zyskując rzesze nowych fanów w Europie. Prawdziwy zwrot w karierze zespołu nastąpił po zwycięstwie w 51. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2006 roku utworem „Hard Rock Hallelujah”. Do dziś występ Lordi uważany jest za jeden z najbardziej spektakularnych w historii Eurowizji. Pod niesamowitymi kostiumami skrywa się jedna z najbardziej rasowych i profesjonalnych metalowych kapel wyznaczających nowe ścieżki na pograniczu hard rocka i death metalu.

1. maja grupa Lordi pomoże w ustanowieniu nowego Gitarowego Rekordu Świata na wrocławskim Rynku, a w godzinach wieczornych zespół da pełny koncert w kompleksie Hali Stulecia i Pergoli w ramach festiwalu 3-Majówka 2023.

Zarejestruj się na Rekord już 30 kwietnia! Ulgowe bilety dla gitarzystów na 3-Majówkę 2023

Jak co roku dla gitarzystów bijących Gitarowy Rekord Świata przewidziane są bilety ulgowe z 30% zniżką na festiwal 3-Majówka 2023, który od lat towarzyszy biciu Gitarowych Rekordów. W tym roku 3-Majówka rozpocznie się 30 kwietnia i już tego dnia będzie możliwość rejestracji uczestników Gitarowego Rekordu Świata 2023, a także skorzystania z ulgi na festiwalowe bilety i karnety.

Warto pojawić się z gitarą już 30 kwietnia. Podczas festiwalu 3-Majówka 2023 szykuje się mnóstwo gitarowych atrakcji w ramach przygotowań do Gitarowego Rekordu Świata 2023 – razem z zespołami Illusion i Strachy na Lachy będzie można zagrać wielkie gitarowe przeboje „Nóż” oraz „Piła Tango”, a także wystąpić na scenie gitarowej w ramach akcji „Twoje 5 minut sławy”; wybrzmią też gitarowe riffy i solówki wszech czasów, a wieczorem odbędzie się Gitarowe Jam Session. Szczegóły tutaj

W tym roku do pobicia Gitarowego Rekordu Świata potrzebnych jest minimum 7677 fanów sześciu strun. Aby wziąć udział w największej imprezie poświęconej Jimiemu Hendrixowi, należy zarejestrować się wraz z instrumentem (gitara, gitara basowa, ukulele, mandolina lub inny instrument strunowy) i 1 maja zagrać legendarne „Hey Joe” (5 akordów C G D A E) na wrocławskim Rynku.

Line-up festiwalu 3-Majówka 2023:

30.04.23 start godz. 15.00
3-Majówka 2023 – Dzień I
ELUVEITIE, KULT, NOCNY KOCHANEK, ILLUSION, FLAPJACK, STRACHY NA LACHY, KASIA KOWALSKA, NATALIA SZROEDER, NOSOWSKA

1.05.23 start godz. 15.00
3-Majówka 2023 – Dzień II
STEVE VAI, LORDI, NEW MODEL ARMY, MROZU, KAPELA ZE WSI WARSZAWA, T.LOVE

2.05.23 start godz. 15.00
3-Majówka 2023 – Dzień III
MOŻDŻER/ DANIELSSON/ FRESCO, MYSLOVITZ, NATALIA PRZYBYSZ, ARMIA, PADDY AND THE RATS, FISZ EMADE TWORZYWO, RALPH KAMINSKI, ShataQS, DIRTY SHIRT

Ceny biletów normalnych:
bilety jednodniowe: 135 zł – do 31.03.23
karnety 30.04 -2.05: 275 zł – do 31.03.23
karnety 30.04 -1.05: 210 zł – do 31.03.23
karnety 1-2.05: 210 zł – do 31.03.23
Bilety: https://iframe79.biletyna.pl/

Szczegóły: http://www.heyjoe.pl oraz http://www.3-majowka.pl

Drugi koncert LORDI w Polsce!

„The War To End All Wars” 2023 w Polsce!

Wystąpią: 
SABATON (SZWECJA) heavy metal, power metal
+

Babymetal (Japonia) kawaii metal 
Lordi (Finlandia) heavy metal, hard rock

Kiedy: 9 maja (wtorek) 2023
Gdzie: Łódź, Atlas Arena, ul. Bandurskiego 7
Bilety: od 179 zł – przedsprzedaż, od 220 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety na koncert są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (bilety kolekcjonerskie na płytę) 
– SKLEP eBILET (bilety na płytę oraz na sektory)

Zaprasza
Knock Out Productions 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *