Lost In Kiev wystąpi przed This Will Destroy You i The Ocean w Krakowie

Lost In Kiev dołącza jako support do ekipy This Will Destroy You i The Ocean.

Lost in Kiev to działający od ponad piętnastu lat Francuzi. Jest to jedna z bardziej wyjątkowych nazw dzisiejszego post-metalu, bo w ich muzyce piosenkowość jest ważna dokładnie tak bardzo, jak donośne riffy i post-rockowe snuje. Na żywo ten skład gwarantuje ścianę dźwięku – intensywną, acz aksamitną. Francuscy post-rockowcy promują świetnie przyjęte “Rupture” z ubiegłego roku.

Koncert odbędzie się już niebawem, bo 27 września w Krakowie, a bilety na wydarzenie czekają na Was nadal na: https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

THIS WILL DESTROY YOU (USA) post-rock, ambient, drone:

Amerykanie z This Will Destroy You raczej nie niszczą, lecz budują wielkie muzyczne rytuały. Niby zdarza im się uciec w hałas, ale to raczej hałas kontrolowany, otulony dronowymi mgiełkami, przepoczwarzającymi się także w ambientowe rozlewiska, no i oczywiście post-rockiem. Być może jest to post-rock spokojny w warstwie czysto dźwiękowej, ale za to maksymalnie intensywny emocjonalnie, gwarantujący wzruszenia, a przede wszystkim wysadzany zapamiętywalnymi melodiami. Teksański skład bezproblemowo tłumaczy nurt na własne potrzeby już od czasów drugiego w dyskografii krążka zatytułowanego po prostu nazwą kapeli, a ostatni w kolejce „Serpentine” z 2020 roku potwierdza ich wysoką formę. Są po prostu nie do zdarcia.

THE OCEAN (Niemcy) post-metal, prog-metal:

Geologiczny metal niemieckiego The Ocean wpłynął na szersze, nomen omen, wody już przy „Phanerozoic I: Palaeozoic” sprzed pięciu lat, a im dalej, tym lepiej. Ten rozbuchany estetycznie kolektyw posiadł właściwie wszystko, co trzeba, by zawojować świat grania ciężkiego, acz rozpiętego na wielu płaszczyznach. Mają post-sludge’owe walce, progmetalowo rozbudowane konstrukcje, a przede wszystkim emocje i tona świetnych melodii. Jeśli nie widzieliście ich na żywo, to powinniście zmienić ten stan rzeczy. Grają koncerty tak żywiołowe i energiczne, że podobnego poziomu witalności doświadczycie jedynie na występach hardcore punkowych. Pot i żar leją się ze ścian.

LOST IN KIEV (Francja) post-rock, post-metal:

Wyobraźcie sobie zespół, który sprawnie żongluje oszczędnymi melodiami w typie Mogwai, wyjątkowo punktualną sekcją rytmiczną, będącą motorem napędowym utworów, i odpowiednią dawką ciężaru. Takim zespołem jest Lost in Kiev. Działający od ponad piętnastu lat Francuzi to jedna z bardziej wyjątkowych nazw dzisiejszego post-metalu, bo w ich muzyce piosenkowość jest ważna dokładnie tak bardzo, jak donośne riffy i post-rockowe snuje. Na żywo ten skład gwarantuje ścianę dźwięku – intensywną, acz aksamitną.

This Will Destroy You, The Ocean i Lost in Kiev – szczegóły koncertu


Zagrają:
THIS WILL DESTROY YOU (USA) post-rock, ambient, drone
THE OCEAN (Niemcy) post-metal, prog-metal
+
Lost In Kiev (Francja) post-rock, post-metal

Kiedy: 27 września (środa) 2023
Gdzie: Kraków, Kamienna12, ul. Kamienna 12
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety na koncert są dostępne (od 16 czerwca) na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *