Lubisz czasami posłuchać spokojniejszej muzyki? Koniecznie sprawdź twórczość tego młodego artysty!

Nie samym metalem człowiek żyje. Czasami dobrze jest posłuchać czegoś innego. Przedstawiamy Wam młodego, obiecującego artystę, który tworzy „smutne ballady”. Koniecznie sprawdź jego twórczość!

Nie samym metalem człowiek żyje. Okazuje się, że większość fanów szeroko pojętej alternatywnej muzyki lubi posłuchać od czasu do czasu czegoś spokojniejszego. Dziś przedstawiamy Wam młodego artystę, o którym jest coraz głośniej. Jego twórczość dociera do coraz szerszego grona odbiorców. Obdarzony niesamowitym głosem i talentem roztopił nasze serduszka. O kim mowa?

Bonaventura, a właściwie Karol „Bonaventura” Mieliński, to młody i obiecujący artysta, który tworzy i komponuje ze swoimi przyjaciółmi. Od najmłodszych lat ciężko pracował, szlifując swój talent w legnickiej Szkole Muzycznej. Aktualnie ukończył studia magisterskie na Akademii Muzycznej w Krakowie.

Bonaventura, czyli chłopak piszący ballady. Posłuchaj jego twórczości.

Bonaventura przelewa swoje emocje na papier i za pomocą muzycznej magii tworzy utwory, które niesamowicie szybko wpadają w ucho odbiorcy. Karol nie tylko śpiewa, ale gra na pianinie i gitarze akustycznej. Ten zdolny, młody artysta ma na swoim koncie już niemałą ilość sukcesów. Jego utwory i covery zwróciły między innymi uwagę Dody. Posłuchaj tych niesamowitych ballad:

Ciężar Sekund

Karol często tworzy razem ze swoimi przyjaciółmi ze szkoły muzycznej. Często możemy usłyszeć w jego utworach między innymi chórki albo smyczki, które zostały nagrane przy wsparciu najlepszych kumpli. Aktualnie Karol mieszka w Warszawie. Jego ostatni utwór jest zainspirowany życiem w tym wielkim mieście.

Marymont

Bonaventura i Jego Smutne Ballady- akustycznie. Miejsce i data koncertu.

Bonaventura już niebawem zagra swój pierwszy akustyczny koncert. Jeśli spodobała Wam się twórczość tego młodego artysty, macie szansę zobaczyć go już niebawem na żywo w Centrum Łowicka w Warszawie. Koncert odbędzie się 26 marca o godzinie 19.

Tutaj można kupić bilety.

Bonaventura i jego smutne ballady

A dla tych, którym do Warszawy nie po drodze, Karola będzie można zobaczyć w programie „Szansa na Sukces” 16 kwietnia o godzinie 15.15 w TVP.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *