Lucky Chops na dwóch koncertach w Polsce [DATY, MIEJSCA, BILETY]

Lucky Chops wracają do Polski, by wystąpić na dwóch koncertach: w Warszawie oraz Krakowie.

Lucky Chops to nietypowy kwintet dęty. Zespół powstał w 2006 roku w Nowym Jorku. Pięcioosobowy skład charakteryzuje się nieprzeciętną energią i ciekawym brzmieniem, które zaowocowało międzynarodowym sukcesem.

Lucky Chops na dwóch koncertach w Polsce

Początkowo zespół grał na ulicach Nowego Jorku i w małych klubach wokół miasta. Występy bardzo szybko zdobyły rzeszę fanów. Za ich sukcesem stoi jednak turysta z Ameryki Południowej, który w marcu 2015 roku opublikował filmik z występem grupy. W zaledwie kilka dni wideo dotarło do milionów ludzi i stało się prawdziwą sensacją!

Poczucie humory, niebanalne aranżacje znanych piosenek na instrumenty dęte – tego wszystkiego mogli doświadczyć fani 19 czerwca 2018 w klubie Kwadrat w Krakowie.

Lucky Chops jest wielki, bezczelny i bezgranicznie odważny. Sześcioosobowy zespół zjednoczył publiczność w ponad 30 krajach na tysiącach koncertów, dzięki  mocnym rytmom i śpiewnym melodiom.  Nieodparty rytm, jaki charakteryzuje Lucky Chops, prowadzony jest przez uduchowiony puzon współzałożyciela Josha Holcomba, szybujący saksofon Daro Behrooziego i potężną trąbkę Joshuy Gawela.

Lucky Chops na dwóch koncertach w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Lucky Chops zagra 31.10.2022 w Klub Kwadrat oraz 2.11.2022 w Klub Proxima

  • Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 22 czerwca o 11:00
  • Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 23 czerwca 11:00
  • Ogólna sprzedaż rozpocznie się 24 czerwca na LiveNation.pl o 11:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *