Machine Head i Amon Amarth w Krakowie: Niezbędnik uczestnika koncertu

W najbliższą niedzielę w krakowskiej Tauron Arenie wystąpią Machine Head i Amon Amarth. Przedstawiamy niezbędnik uczestnika koncertu

WEJŚCIE DO ARENY 
W dniu koncertu będzie czynne jedno wejście zlokalizowane przy głównych schodach, od strony ul. Stanisława Lema 7. 

CZASÓWKA KONCERTU 
17:30 – Drzwi 
18:25-19:00 – The Halo Effect
19:20-20:40 – AMON AMARTH 
21:10-… – MACHINE HEAD 

BILETY 
Ograniczona pula biletów na wydarzenie będzie dostępna przy wejściu na koncert od godziny 17:30. Kasa biletowa będzie przyjmować płatności gotówką oraz kartą. Przedsprzedaż biletów trwa nadal na: Knock Out Music Store.

PARKING 
Najbliższy parking znajduje się tuż przy hali TAURON Arena Kraków. Bilety można zakupić na: bit.ly/Parking-TAURONArena 

DOJAZD 
Zachęcamy do podróżowania na koncert komunikacją miejską:

Tramwaje: – przystanek TAURON Arena Kraków (al. Pokoju): 1, 14, 22, 62 (linia nocna) – przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 4, 5, 9, 10, 52, 64 (linia nocna)

Autobusy: – przystanek TAURON Arena Kraków (al. Pokoju): 128, 662 (linia nocna) – przystanek Wieczysta (od ul. Mogilskiej): 124, 424, 664 (linia nocna) 

PALARNIA
Wewnątrz hali obowiązuje zakaz palenia papierosów i wyrobów tytoniowych. Palarnia znajduje się na zewnątrz między wejściem #1 oraz #2. 

MERCH 
Na koncercie będzie dostępny merch wszystkich występujących zespołów. Płatności będą realizowane zarówno kartą, jak i gotówką.

INFORMACJE DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH
TAURON Arena Kraków jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Miejsca dla osób niepełnosprawnych znajdują się w sektorach A4 oraz A7. Do sektorów należy kierować się wejściem #1. 

DEPOZYT
Depozyt w cenie 30 zł będzie zlokalizowany przy wejściu do Areny od ul. Stanisława Lema 7. 

CZEGO NIE MOŻNA WNOSIĆ
Na terenie imprezy masowej zabrania się wnoszenia i posiadania broni lub innych niebezpiecznych przedmiotów, materiałów wybuchowych, wyrobów pirotechnicznych, materiałów pożarowo niebezpiecznych, napojów alkoholowych (za wyjątkiem zakupionych u Organizatora), środków odurzających lub substancji psychotropowych, paralizatorów, miotaczy gazu, noży, pałek, łańcucha, petard, świec dymnych, laserów, wskaźników laserowych oraz przedmiotów, które mogłyby być wykorzystane jako pociski oraz wszelkich im podobnych, wszelkich opakowań szklanych, metalowych oraz plastikowych oraz wszelkich przedmiotów o ostrym zakończeniu. Zabrania się również wnoszenia plecaków większych gabarytowo od formatu A4. 

REGULAMIN IMPREZY
Regulamin koncertów Knock Out Productions jest dostępny pod adresem: www.knockoutprod.net/pl/page/regulamin

MACHINE HEAD (USA) thrash metal, groove metal:

Zanim pandemia wywróciła świat do góry nogami Robb Flynn i jego Machine Head przypomnieli fanom, także polskim, na żywo swój evergreen, czyli genialny debiutancki album „Burn My Eyes”. Ale nie tylko przeszłością kapela z Oakland żyje. 

W 2021 roku Machine Head celebruje swoje 30-lecie oraz osiągnięcie pełnoletności przez jeden z najważniejszych albumów w dorobku, „Through The Ashes Of Empires”, który wyznacza początek powrotu zespołu do wielkiej formy, w której znajduje się do dziś. Polskich fanów metalu na pewno ucieszyło to, że Robb zaprosił do składu Vogga, lidera Decapitated, który brał udział w tournée, na którym odkurzono genialny „Burn My Eyes” oraz promowano wydany w 2018 roku album „Catharsis”, który w Niemczech dał Machine Head najwyższe w historii, trzecie miejsce na tamtejszej liście płyt. Na żywo Machine Head to niezmiennie siejąca spustoszenie energetyczna maszyna, w której oprócz Robba i Vogga znajdziemy także basistę Jareda MacEacherna i bębniarza Matta Alstona.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

AMON AMARTH (Szwecja) melodyjny death metal:

Doskonale znany w Polsce Sabaton wspaniale promuje historię. Ich rodacy z Amon Amarth od powstania w 1992 roku propagują z kolei treści związane z mitologią nordycką. Melodyjni deathmetalowcy ze Sztokholmu dzięki szczerości i konsekwencji w działaniach oraz zawsze byciu blisko fanów, osiągnęli sukces na skalę światową.

Swoją muzyczną koncepcję, stworzoną w latach 90., udoskonalali w kolejnych latach, a że ciężka praca koncertowa nie jest im obca, stopniowo zdobywali coraz większe uznanie poza Szwecją, by w końcu odnieść duży sukces na wymagającym rynku amerykańskim (dwie płyty w Top 20 Billboardu) oraz niemieckim (dwie płyty z rzędu na szczycie zestawienia płyt, „Jomsviking” i „Berserker”). Mityczne treści z nordyckimi bogami i bohaterami w tle rozpowszechniają: członkowie założyciele – gitarzysta Olavi Mikkonen, potężny wokalista Johan Hegg i basista Ted Lundström, a wraz z nimi drugi gitarzysta Johan Söderberg i bębniarz Jocke Wallgren. 

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

THE HALO EFFECT (Szwecja): 

Jesienią 2021 roku byli członkowie szwedzkiej legendy metalu, grupy In Flames, postanowili wspólnie tworzyć muzykę. Dla swojego zespołu wybrali doskonale znaną w psychologii nazwę, efekt aureoli, czyli w języku Szekspira The Halo Effect. 

Muzyka jest w trakcie powstawania i chwili pisania tych słów nie ma jeszcze ani jednej jej próbki. Jest za to oficjalne zdjęcie promocyjne, na którym widnieją doskonale znani fanom metalu panowie: Jesper Strömblad (gitara), Daniel Svensson (perkusja), Peter Iwers (gitara basowa), Niclas Engelin (gitara) i Mikael Stanne (wokal).

– WWW
– FACEBOOK


Zagrają:
MACHINE HEAD (USA) thrash metal, groove metal
AMON AMARTH (Szwecja) melodyjny death metal
+
The Halo Effect (Szwecja)

Kiedy: 18 września (niedziela) 2022
Gdzie: Kraków @ TAURON Arena Kraków, ul. Stanisława Lema 7
Bilety: 219/240 zł – miejsca stojące, 159-280 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie na miejsca stojące)
– SKLEP eBILET (miejsca siedzące)


Zaprasza
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *