Madball powraca do Polski

MADBALL powraca do Polski w ramach Rebellion Tour 2023!🔥 W line-up’ie pojawią się także H2O, Drain, Hazen Street, Hometown Crew, The Take oraz Additional Time. Zespoły wystąpią na scenie warszawskiej Proximy już 10.03.2023! Będzie to jedno z najbardziej hardcorowych wydarzeń tego roku!

REBELLION TOUR 2023

💥MADBALL

💥H2O

💥DRAIN

💥HAZEN STREET

💥HOMETOWN CREW

💥THE TAKE

💥ADDITIONAL TIME

📅10.03.2023

📍Warszawa, Proxima

🎟BILETY: http://www.winiarybookings.pl/, https://goingapp.pl/, https://www.empik.com/, https://www.biletomat.pl/, https://www.biletomat.pl/, https://www.ebilet.pl/, https://www.ticketmaster.pl/

MADBALL (USA) – hardcore

Madball to nowojorski zespół hardcore, który powstał pod koniec lat 80, jako poboczny projekt Agnostic Front. Pierwszym wydawnictwem Madball była EP-ka Ball of Destruction z 1989 roku. To NYHC w najlepszym wydaniu! Niezawodna energia na scenie pomimo upływu lat, a ich ostatni album „For The Cause” potwierdza tylko, że Freddy i spółka mają przed sobą jeszcze wiele lat tworzenia i grania na najwyższym poziomie.

fot. materiały prasowe

Facebook: https://www.facebook.com/madballNYC/

Instagram: https://www.instagram.com/madballnyc/

H2O (USA) – hardcore punk

Założony w 1994 roku zespół H2O jest jednym z bardziej znanych zespołów drugiej fali straight edge hardcore. W latach 90 i 2000 zespół nieustannie koncertował, stając się synonimem hardcorowego brzmienia ze Wschodniego Wybrzeża. Nowojorski zespół powstał jako grupa przyjaciół, na czele której stanął Toby Morse ze Sick of It All.

fot. materiały prasowe

Facebook: https://www.facebook.com/H2Ogo

Instagram: https://www.instagram.com/h2obandofficial/ 

DRAIN (USA) – hardcore

Od momentu powstania w 2014 roku Drain wydał dwie EP-ki i jedną pełnometrażową płytę: Over Thinking (2016), Time Enough at Last (2017) oraz ich debiutancki album California Cursed (2020). Zespół czerpie inspirację z thrashu i hardcore’u z lat 80-tych i 90-tych. Zyskując rozgłos dzięki energicznym i chaotycznym występom na żywo, Drain wyruszy w trasę Rebellion Tour 2023.

Facebook: https://www.facebook.com/drain831

Instagram: https://www.instagram.com/drain831/

Hazen Street (USA) – hardcore

Amerykańska supergrupa, która powstała na początku 2004 roku. W skład zespołu wchodzą Freddy Cricien i Hoya Roc (Madball), Toby Morse (H2O), David Kennedy (Box Car Racer, Over My Dead Body, później Angels & Airwaves) i Mackie (Cro-Mags & Bad Brains). Hazen Street wydali swój debiutancki album zatytułowany Hazen Street w wytwórni DC Flag Records Joela i Benjiego Maddena. Zespół łączył mocny współczesny hardcore z metalowymi, rap-rockowymi i popowymi tonami. 

fot. materiały prasowe

Facebook: https://www.facebook.com/hazenstreet

Hometown Crew (Holandia) – hardcore punk

Hometown Crew to 5 osobowy zespół z Weert w Holandii. Powstały w listopadzie 2014 roku zespół dąży do brzmienia będącego połączeniem Go It Alone, Carry On, Have Heart i Bane. W ciągu ostatnich 5 lat Hometown Crew dzieliło scenę z takimi zespołami jak Madball, Cro-Mags czy Backfire! Ich pierwsza długogrająca płyta ukazała się w kwietniu 2020 roku.

fot. materiały prasowe

Facebook: https://www.instagram.com/hometowncrewband/

Instagram: https://www.facebook.com/hometowncrewband/

The Take (USA) – hardcore

Słynny perkusista NYHC Will Shepler (wcześniej Agnostic Front, Madball) i basista Sick Of It All Craig Setari (również wcześniej Agnostic Front) wpadli na pomysł na hardcorowe power trio. Niedługo potem Scott i Will rozpoczęli pracę nad debiutanckim albumem The Take, który został wydany W 2019 roku i spotkał się z uznaniem krytyków.

fot. materiały prasowe

Facebook: https://www.facebook.com/the.take.nyc/

Instagram: https://www.instagram.com/the.take.nyc/

Additional Time (Niemcy) – hardcore

Założony w Saarlouis w 2011 roku przez stałych członków sceny hardcore z południowo-zachodnich Niemiec, Additional Time wnosi doświadczenie i metalową nutę do swojego potężnego hardcorowego brzmienia. Grupa zyskała fanów podczas licznej serii europejskich tras koncertowych. 

fot. materiały prasowe

Facebook: https://www.facebook.com/additionaltime/

Instagram: https://www.instagram.com/additionaltime/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *