Maroon 5 w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Maroon 5 wracają do Polski i w przyszłym miesiącu po raz kolejny wystąpią w jednym z polskich miast. Znamy szczegóły koncertu!

Już w przyszłym miesiącu Maroon 5 ponownie zagrają dla polskiej publiczności. Koncert Adama Levine’a i jego zespołu odbędzie się w ramach międzynarodowej trasy koncertowej Red Pill Blues Tour, która rozpoczeła się 19 lutego 2019 w Brisbane w Australii, a zakończy się 11 czerwca w Paryżu. 

Maroon 5 w Polsce: Data i miejsce

Maroon 5 chyba przypadł do gustu Kraków i tamtejsza Tauron Arena, którą inni artyści podobnego formatu wybierają na swoje show. To właśnie tam Levine i spółka wystąpią 6 czerwca 2019 roku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Straight No Chaser wystąpią w Polsce

Co ciekawe, jest to bardzo podobny timing to pierwszego koncertu, jaki zespół dał w naszym kraju. W 2016 roku miało to miejsce 1 czerwca. Tym razem krakowskie wydarzenie odbędzie się pięć dni później, ale dla większości z pewnością ponownie będzie wspaniałym prezentem z okazji Dnia Dziecka. 

Na kolejnym krakowskim koncercie Maroon 5 z pewnością nie zabraknie takich hitów, jak This Love, She Will Be Loved, Makes Me Wonder, Animal, Sugar, czy jednego z najnowszych, czyli Girls Like You, który znalazł się pięć razy z rzędu na pierwszy miejscu listy  Top 40, cztery razy z rzędu na pierwszym miejscu na liście HOT AC, jest drugi na liście Billboard Hot 100 i osiągnął #1 na iTunes i Spotify, z wynikiem ponad 300 mln streamów na Spotify i 679 mln wyświetleń na YouTube / VEVO. A supportem amerykańskiego bandu będzie norweska 21-letnia wokalistka Sigrid, która była jednym z artystów tegorocznej edycji Open’er Festival. 

Koncert Maroon 5 w Polsce: Bilety 

Bilety na koncert Maroon 5 na Tauron Arenie w Krakowie 6 czerwca 2019 roku znajdziecie w sprzedaży na LiveNation.pl.

Ich ceny zaczynają się od 199 zł (miejsca na trybunie), a kończą na 800 zł (pakiet Hot Ticket – trybuny).  

Ale są też opcje w cenie 220 zł (miejsca stojące), czy 419 zł (miejsca stojące z jeszcze lepszym widokiem).  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *