Mastodon, gwiazda Mystic Festival 2022, wydaje nowy album „Hushed And Grim”

Dziś, 29 października, ukazał się najnowszy album Mastodon, zatytułowany „Hushed And Grim”. Amerykańska grupa wystąpi pierwszego dnia Mystic Festival 2022. 

Mastodon to już nie tylko jeden z najwybitniejszych zespołów metalowych XXI wieku, ale wręcz klasyka gatunku. Pierwsze recenzje „Hushed And Grim” to potwierdzają. „Imponujący i brutalny dodatek do kanonu” – pisze o płycie The Quietus. „Nie tylko zatrzymują koronę, ale dodają do niej kolejny lśniący klejnot” – zachwyca się Clash Music. „Energia, głębia i moc tego albumu sprawiają, że jest on zupełnie wyjątkowym dodatkiem do imponującego katalogu zespołu” – wtóruje im magazyn „Rolling Stone”. 

Dziś świętujemy wydanie płyty zapowiadanej przez fenomenalne single „Pushing The Tides”, „Teardrinker” oraz „Sickle And Peace” i możemy jej słuchać zarówno w serwisach streamingowych, jak i z nośników fizycznych. A już za pół roku z okładem, 2 czerwca 2022, Mastodon zaprezentuje się na Mystic Festival. Tego dnia dzielił będzie deski Main Stage z Opeth, Code Orange oraz Bleed From Within.

Mystic Festival 2022 odbędzie się 2-4 czerwca 2022 roku na ternie Stoczni Gdańskiej. Pełny skład wykonawców jest przez cały czas dostępny na naszej stronie:www.mysticfestival.pl.

Bilety jednodniowe:
Przedsprzedaż – 299 zł – do wyczerpania lub do dnia poprzedzającego dzień, w którym odbywa się koncert
W dniu imprezy – 319 zł 

Karnety czterodniowe:
III pula – 479 zł – do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021
IV pula – 499 zł – do wyczerpania zapasów lub do 31 maja 2022
VIP – 799 zł – do wyczerpania zapasów lub do 1 czerwca 2022
Upgrade – 200 zł – do wyczerpania zapasów lub do 23 grudnia 2021 

Posiadacze karnetów na rok 2020 i 2021 będą mogli wziąć udział w Warm Up Day bez dodatkowych opłat! Wasze wejściówki zachowują ważność w 2022 roku i stają się karnetem 4-dniowym, nie musicie ich aktualizować. Dotyczy to również posiadaczy upgrade’ów biletów jednodniowych do karnetów. 

Ściśle ograniczona pula karnetów 4-dniowych (zawierających Warm Up Day) będzie dostępna w specjalnej cenie 479 zł tylko do 23 grudnia 2021 lub do wyczerpania miejsc. 

Bilety jednodniowe można upgrade’ować do 4-dniowego karnetu w specjalnej cenie 200 złtylko do 23 grudnia lub do wyczerpania miejsc na Warm Up Day

Każdy, kto zachowa bilet z 2020 lub 2021 (dot. również osób, które zakupiły upgrade do biletu jednodniowego) oprócz możliwości uczestnictwa w Warm Up Day otrzyma specjalną, limitowaną płytę CD z nagraniami festiwalowych artystów. To wydawnictwo, które nigdy nie trafi do regularnej sprzedaży. 

Organizatorem MYSTIC FESTIVAL jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out ProductionsMystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *