MATERIAFEST XII do składu dołącza Me And That Man, Ghost Iris i Serpents

Me And That Man wystąpi na MATERIAFEST XII ponadto lineup uzupełnią Duńczycy z Ghost Iris i ekipa ze Szczecina Serpents PL

MateriaFest – święto muzyki gitarowej w Szczecinku. Od dziesięciu lat na festiwal przyjeżdżają fani cięższych brzmień z całej Polski. Tegoroczna dwunasta już edycja odbędzie po raz drugi na dwóch scenach. Rok temu organizatorzy powiększyli teren festiwalu – na cyplu zaraz obok głównej sceny TOWER STAGE stanęła druga scena FOREST STAGE. Festiwal muzyki heavy metalowej MateriaFest tradycyjnie już wieńczy sezon wakacyjnych imprez, organizatorem festiwalu jest SAPiK, a gospodarzem szczecinecki zespół Materia, od którego zresztą wzięła się nazwa.

Czytaj także: Napalm Death headlinerem MATERIAFEST 2024

Me And That Man na MATERIAFEST XII

Me And That Man wykonujący muzykę z pogranicza rocka, folku i country składający się z gitarzysty i wokalisty Adama „Nergala” Darskiego, znanego z występów w zespole Behemoth oraz brytyjskiego wokalisty i gitarzysty Johna Portera

Ghost Iris na festiwalu w Szczecinku

Ghost Iris to jeden z najbardziej obiecujących i bezkompromisowych duńskich zespołów metalcore’owych. Brzmienie zespołu łączy w sobie wiele różnych gatunków, niczym zmienna i dynamiczna bestia, która atakuje ze wszystkich stron.
Od dobrze przyjętego przez krytyków albumu „Apple of Discord” z 2019 roku zespół wyrobił sobie markę dzięki trasom koncertowym wspierającym m.in. Dream Theatre, Jinjer, After The Burial i Soen, a także festiwalom takim jak Copenhell, Rockstadt Extreme Fest i Euroblast. Dzięki energicznym i wybuchowym występom na żywo fani na całym świecie czekają na powrót zespołu. Najnowszy album Ghost Iris, „Comatose” z 2021 roku, opiera się na fundamentach poprzedniego albumu: miażdżący, mroczny, a jednocześnie chwytliwy i mocny. Od czasu wydania „Comatose” zespół ciężko pracował nad nowym materiałem.

Czytaj róznież: Pierwsze informacje o MATERIAFEST 2024 w Szczecinku

SERPENTS – skład ze Szczecina. Grupa miłośników breakdownow i smacznych melodii stworzyła jedność w postaci albumu dosłownie w miesiąc. SERPENTS to owoc wiloletniej przyjaźni i połączenia wyjątkowych charakterów w wbuchową całość. Zespół, występując jako support na konceratch, promować będzie swoje najnowsze wydawnictwo.

BILETY II PULA na Ticketmaster Polska

link do biletów w bio/komentarzu ➡️

Karnet 2 dni 229* PLN

Karnet 2 dni + pole 259* PLN

Bilet jednodniowy 159* PLN

Dzieci poniżej 12 roku życia – wstęp bezpłatny. Bilety jednodniowe sprzedawane są tylko w opcji bez pola namiotowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *