Me And That Man i Taraban: Szczegółowy plan koncertów

Przedstawiamy rozkład jazdy występów grup w Katowicach, Krakowie i Warszawie. 

CZASÓWKA: 
19:00 – Drzwi 
19:30-20:15 – Taraban 
20:30-… – ME AND THAT MAN 

Bilety są nadal dostępne na: SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)

ME AND THAT MAN (Polska) folk, blues, country:

Nergal znany jest z szerokich horyzontów muzycznych. Lider legendarnego Behemoth nigdy nie krył swojej sympatii do lżejszej, klimatycznej muzyki, chociażby spod znaku country, folku, bluesa. Na samej fascynacji się nie skończyło. Dowodem jest zespół Me And That Man.

Formacja narodziła się w 2016 roku i przez dłuższy czas prym w niej wiedli Nergal i John Porter. Przy współudziale Wojtka Mazolewskiego i perkusisty Łukasza Kumańskiego powstała debiutancka płyta MATM (premiera w 2017 r.), na której muzycy świetnie zmieszali wpływy wspomnianych gatunków, tworząc całość nawiązującą do Nicka Cave’a, Toma Waitsa, Johnny’ego Casha, czy Davida Allana Coe i silnie naznaczona bliskim liderowi kapeli diabelskim pierwiastkiem. Współpraca Nergala i Portera jednak zakończyła się w 2018 roku. Na dwóch kolejnych wydawnictwach Me And That Man („New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 1” i „New Man, New Songs, Same Shit, Vol. 2”) Nergal oddał wokale swoim licznym znanym zagranicznym znajomym, by wymienić, chociażby Coreya Taylora ze Slipknot, Abbatha, Tobiasa Forge z Ghost, Myrkur, Devina Townsenda, Matta Heafy. Łukasz Kumański pozostał w grupie, której międzynarodowy status utrzymują włoski basista Matteo Massoli (eks-Blindead) i Ukrainiec Sasha Boole (gitara, wokal).

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

TARABAN (Polska) psychodeliczny hard rock:

Zespół Taraban to jedni z ciekawszych wykonawców muzyki, która oddaje hołd rockowej tradycji z czasów, gdy w USA LSD było powszechne jak hostia czy protesty przeciwko wojnie w Wietnamie, kiedy Grateful Dead tworzyli podwaliny psychodelii.

Taraban to krakowskie power-trio, które występuje w składzie Daniel Suder (wokal, gitara basowa), Maciek Trojanowski (gitara) i Kris Gonda (perkusja). Kapela powstała w 2013 roku i poza psychodelicznym pierwiastkiem, znajdziemy w jej muzyce trochę bluesa, prog-rocka oraz proto-metal. Taraban ma na koncie dwie EP-ki, udaną debiutancką płytę „How The East Was Lost” z 2019 roku, a także występy na festiwalach, choćby na rosnącym w siłę Summer Dying Loud.

– FACEBOOK
– YOUTUBE

Wystąpią:
ME AND THAT MAN (Polska) folk, blues, country
+
Taraban (Polska) psychedelic hard-rock

Kiedy: 20 stycznia (czwartek) 2022
Gdzie: Katowice @ P23, ul. Porcelanowa 23
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 21 stycznia (piątek) 2022
Gdzie: Kraków @ Hype Park, ul. Kamienna 12
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 22 stycznia (sobota) 2022
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 89/99 zł – przedsprzedaż, 120 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP eBILET

Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *