Me And That Man niebawem wyruszy w trasę. Sprawdź gdzie złapiesz diabła za rogi

Me And That Man to muzyczny projekt o wielu twarzach. Na jego czele stoi sam on- Adam „Nergal” Darski. Chcecie usłyszeć wokalistę grupy Behemoth w nieco innym repertuarze? Już niebawem będziecie mieli szansę, ponieważ zespół rusza w drogę swoim czarnym Cadillakiem.

Już za trzy tygodnie Me And That Man wyruszy ponownie w trasę po Polsce. Będzie to jedna z niewielu okazji, żeby zobaczyć Nergala i Johna Portera razem na scenie. Ten projekt muzyczny jest niesamowitą mieszanką wybuchową przepełniony mrocznym klimatem, czarnym humorem i melodyjnymi refrenami, które wpadają w ucho.

Me And That Man- muzyczny duet o wielu twarzach

Początkowo Me And That Man był muzycznym duetem założonym w 2016 roku przez Nergala i Johna Portera. Ich pierwszy owoc współpracy, debiutancki album „Songs of Love and Death” został wydany w marcu 2017. Zespół ma na swoim koncie trzy świetne albumy, w których gościnnie udzielają się artyści doskonale znani fanom metalu. Tym projektem Darski dolał oliwy do piekielnego ognia, pokazując swoje oblicze jako wszechstronny artysta, wykonujący muzykę z pogranicza rocka, folku i country.

Me And That Man- Cross My Heart And Hope To Die

Me And That Man- Miejsca i daty wiosennych koncertów.

Trasa Me And That Man rozpocznie się za trzy tygodnie, więc nie pozostało za wiele czasu. Show, jakie robią muzycy podczas swoich występów, jest zdecydowanie warte uwagi. Koncerty polecamy każdemu, kto jest otwarty na nowe brzmienia, lubi dobrą zabawę i od czasu do czasu da się ponieść pozytywnym emocjom. Zobacz, w których miejscach w Polsce wypatrywać czarnego Cadillaca. Razem z zespołem wyruszy w trasę gościnnie Izzy and the Black Trees, który będzie można zobaczyć w Bielsku-Białej, Wrocławiu, Pleszewie i Lublinie. W Krakowie pojawi się Wavs, który porwie Was niczym fala Tsunami. Bądźcie czujni.

  • 12.04 Bielsko-Biała, Cavatina Hall
  • 13.04 Wrocław, Stary Klasztor
  • 14.04 Gdańsk, Teatr Szekspirowski- Sea You Music Showcase
  • 15.04 Pleszew, Zajezdnia Kultury Pleszew
  • 16.04 Lublin, Fabryka Kultury Zgrzyt
  • 17.04 Kraków, Krakowski Teatr VARIETE
Me And That Man- trasa 2023

Informacje o biletach na stronach organizatorów, oraz na www.meandthatman.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *