Me And That Man ogłosił trasę. Gdzie będzie można zobaczyć projekt Nergala?

Me And That Man zagra kilka koncertów w Polsce. Projekt Nergala po przerwie ponownie rusza w trasę. Znamy daty i miejsca koncertów.

Me And That Man to dość nietypowy projekt muzyczny, na którego czele stoi Adam „Nergal” Darski lider zespołu Behemoth. Muzyk zaprosił do współpracy między innymi Johna Portera. MATM to czarująca mieszanka czarnego bluesa, country i folku, która przypadnie do gustu każdemu kto gustuje w lżejszych odmianach muzycznych, ale i nie tylko. Na koncertach zespół utrzymuje niesamowity klimat, który jest daleki od tego jaki znamy z koncertów Behemotha. Projekt ma na swoim koncie trzy fantastyczne wydawnictwa, na których można usłyszeć wyśmienitych gości w dość nietypowym repertuarze. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z ich twórczością, to koniecznie musicie nadrobić zaległości!

Oczywiście w ich twórczości ni prakuje dużej dawki czarnego jak sam Szatan humoru. Dlatego wesoła twórczość Nergala powinna być odbierana z dystansem. Od siebie proponujemy utwór „Blues and Cocaine” z ostatniej płyty zespołu, na którym gościnnie pojawił się Michael Graves. Ostrzegamy, ta melodia zostaje w głowie i nie zabardzo chce z niej wyjść.

Me And That Man miał pojawić się także na Wyspach Brytyjskich w tamtym roku, ale plany koncertowe runęły w gruzach zaraz po ogłoszeniu wojny na Ukrainie. Gitarzysta zespołu Sasha Boole, który pochodzi z Ukrainy rzucił giarę i wrócił walczyć za ojczyznę. Nie każdy bohater nosi pelerynę. Są i tacy, którzy grają na gitarze.

Me And That Man daty i miejsca koncertów.

  • 12.04.2023 – Bielsko -Biała, Cavatina Hall
  • 13.04.2023 – Wrocław, Stary Klasztor
  • 14.04.2023 – Gdańsk, Teatr Szekspirowski
  • 15.04.2023 – Pleszew, Zajezdnia Kultury
  • 16.04.2023 – Lublin, Zgrzyt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *