Meksykańska sensacja death metalowa Brujeria powraca do Polski z nowym albumem

Po spektakularnym, wyprzedanym koncercie w stolicy, meksykańska grupa death metalowa Brujeria powraca do Polski, prezentując swój najnowszy album „Esto es Brujeria”.

Fani ekstremalnej muzyki będą mieli okazję zobaczyć zespół na żywo w dwóch miastach: 11 czerwca we Wrocławiu w klubie Transformator oraz 12 czerwca w Krakowie w lokalu Kamienna12.

Brujeria w Polsce na dwóch koncertach

Brujeria, znana ze swoich kontrowersyjnych występów i niepowtarzalnej scenicznej energii, zapowiada prawdziwą jatkę. Ich muzyka to mieszanka brutalnego death metalu i grindcore’u, wzbogacona o szokujące choreografie i sceniczny chaos. Zespół, który od lat 90. utrzymuje się na szczycie sceny death/grind, słynie z intensywności i nieprzewidywalności swoich występów.

Zobacz również: Mystic Festival 2024: Kolejnych 16 zespołów w programie

Brujeria w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Bilety na oba koncerty są już dostępne w przedsprzedaży w cenie 89/99 zł, natomiast w dniu koncertu ich cena wzrośnie do 110 zł. Kolekcjonerskie druki biletów można nabyć na stronie Knock Out Productions.

Brujeria, zawsze ekscytująca i dynamiczna, zapowiada show, które z pewnością nie zostanie zapamiętane jako zwyczajny metalowy koncert. To wyjątkowa okazja, aby doświadczyć na żywo jednego z najciekawszych zjawisk na mapie death/grindu. Przygotuj się na niezapomniane wrażenia i niezłą rzeźnię, która zdominuje obie sceny koncertowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *