Metal 2 The Masses. Eliminacje na Bloodstock Festival również w Polsce!

Metal 2 The Masses, czyli Eliminacje na Bloodstock Festival. Tym razem szansa na pojawieniu się na jednym z największych, metalowych festiwali w Wielkiej Brytanii także dla zespołów z Polski!

Bloodstock Festival to jedeno z największych, metalowych wydarzeń na Wyspach. Odbywa się co roku w Catton Park, w hrabstwie Derbyshire w Anglii. Przyszłoroczna edycja festiwalu odbędzie się 10 – 13 sierpnia. Organizatorzy ogłosili już część zespołów, które pojawią się w 2023 roku. Pisaliśmy o tym tutaj.

Metal 2 The Masses, czyli otwarte drzwi na Bloodstock Festival.

Bloodstock Festival znany jest również ze swojej działalności wspierającej młode zespoły. Metal 2 The Masses to projekt mający na celu „wytropienie” najlepszych, młodych kapel w Wielkiej Brytanii, grających szeroko pojętą muzykę metalową drogą lokalnych eliminacji. Dziś organizator ogłosił na swoim profilu facebookowym, że w tym roku taką szansę dostaną również zespoły z Norwegii, Słowenii, Chorwacji, Bośni, Serbii, Macedonii i Polski! Eliminacje odbywać się będą w lokalnych klubach w całej wielkiej Brytanii. W Polsce konkurs przeprowadzony będzie w chorzowskiej Leśniczówce. Całą listę miejsc, w których będą odbywać się koncerty eliminacyjne, można znaleźć tutaj

Jak wyglądają eliminacje i gdzie zgłosić swój udział?

Metal 2 The Masses ma dość proste zasady. Jest to seria koncertów, które mają za zadanie wyłonić najlepsze lokalne kapele. Głosy przyznaje jury, jak i publiczność. Zespoły, które przejdą eliminacje w konkursie będą miały okazję zagrać podczas Bloodstock Festival 2023 na New Blood Stage przed szerszą publicznością! W tym roku taką możliwość mają również zespoły z Polski.

Zainteresowane kapele mogą zgłaszać swój udział, pisząc e-mail na adres: bloodstockm2tm.poland@gmail.com . Finał eliminacji odbędzie się 10 czerwca w Chorzowskiej Leśniczówce.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Metal 2 The Masses? Tutaj możesz obejrzeć krótki dokument w języku angielskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *