Metal Hammer Festival – nowa edycja w 2023 roku!

Najnowsza edycja Metal Hammer Festival odbędzie się 5 czerwca w Atlas Arena w Łodzi. Headlinerem festiwalu będzie formacja, której powrót na koncertową scenę jest jednym z największych metalowych wydarzeń! Kowboje z piekła rodem – Pantera

Bilety trafią do sprzedaży we wtorek, 29 listopada! Najnowsza edycja MHF odbędzie się już po raz dziewiąty, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Marilyn Manson, TOOL, Korn czy Judas Priest.

To będzie najgłośniejszy powrót na koncertową scenę! Celebracja jednej z najlepszych metalowych grup w historii! Po raz pierwszy od ponad 20 lat będzie można na żywo usłyszeć materiał z kultowych płyt Pantery, które definiowały metalową scenę lat 90. Phil Anselmo i Rex Brown, a wraz z nimi setki tysięcy fanów na największych przyszłorocznych festiwalach, celebrować będą dzieła jednej z najbardziej wpływowych metalowych formacji na świecie. I będzie to iście bezwstydny popis mocy!
Pantera to jeden z najbardziej utytułowanych i wpływowych zespołów metalowych wszech czasów. Ten bezkompromisowy kwartet, w składzie którego znalazł się wokalista Philip Anselmo, gitarzysta Dimebag Darrell, jego brat – perkusista Vinnie Paul i basista Rex Brown, odniósł sukces w latach 90. dzięki licznym złotym i platynowym albumom, wyprzedanym trasom koncertowym, dzikim występom na żywo i czterem nominacjom do Grammy. Formacja nagrała 9 albumów studyjnych, wśród których znalazły się takie kultowe płyty, jak np. „Cowboys from Hell” (1990), „Vulgar Display of Power” (1992) czy „Far Beyond Driven” (1994). Czwórka z Teksasu nadal inspiruje rzesze kolejnych muzyków, jednocześnie zdobywając miliony szalenie oddanych fanów na całym świecie.
Oprócz Pantery na scenie pojawią się również inne gwiazdy zagraniczne i polskie, o których wkrótce poinformujemy.

Metal Mind Productions zaprasza na Metal Hammer Festival

Kiedy: 05.06.2023
Gdzie: Łódź, Atlas Arena
Otwarcie bram: 15:00
Start: 16:00
Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Płyta – 350/ 380 zł
Siedzące kat. 1 – 420 / 450 zł
Siedzące kat. 2 – 380 / 410 zł
Siedzące kat. 3 – 320 / 350 zł

Bilety do nabycia od 29 listopada 2022 godz. 10.00 na stronach:
http://shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE) oraz www.eventim.pl
a od 6 grudnia 2022 także na www.ebilet.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *