Metal Mine Festival ogłosił kolejny zespół. Zobacz kto zagra w Starej Kopalni

Kolejny festiwal zrobił świąteczny prezent fanom ciężkiego grania. Do składu Metal Mine Festival dołączył dziś jeden z najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych zespołów na świecie.

Festiwale muzyczne w nietuzinkowych miejscach stają się coraz bardziej popularne. Północna Polska może pochwalić się Mystic Festival na terenie Gdańskiej Stoczni a zachodnia? Festiwalem na terenie Starej Kopalni. Metal Mine Festival w Wałbrzychu rozkręca się coraz bardziej i wydobywa na powierzchnię co raz to ciekawsze zespoły. Pierwszymi artystami, których ogłosili organizatorzy imprezy są Gaerea oraz Takee. Oba zespoły na pewno przypadną do gustu fanom cięższych brzmień. Niedawno do składu dołączył także ukraiński 1914. Jakby to było mało, Metal Mine Festival dolewa przysłowiowej oliwy do piekielnego ognia i ogłasza przed samymi świętami kolejnego wykonawcę. Tym razem prosto z Grecji na scenie pojawi się fenomenalny Rotting Christ! Jeśli to jest dopiero początek ogłoszeń, to jesteśmy ciekawi, kogo jeszcze będziemy mogli usłyszeć w Wałbrzychu. Uważajcie bowiem ciekawość to pierwszy stopień do piekła.

Metal Mine Festival 2023. Daty i miejsce imprezy.

Metal Mine Festival 2023 powraca do Wałbrzycha (woj. dolnośląskie). Impreza odbędzie się w dniach 25-26 sierpnia na terenie Starej Kopalni. Karnety dwudniowe już w sprzedaży. Można je nabyć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *