Metallica udostępniła nowy teledysk. Zobacz klip do „72 Seasons”!

Metallica udostępniła najnowszy singel promujący jej nowy album. Tym razem jest to utwór tytułowy „72 Seasons”.

14 kwietnia 2023 ukaże się 12. album studyjny Metallicy „72 Seasons”. Już teraz można posłuchać kolejnego singla zapowiadającego wydawnictwo zatytuowanego „72 Seasons”.

Za produkcję „72 Seasons” odpowiadają Greg Fidelman oraz Hetfield i Ulrich. Materiał trwa ponad 77 minut i zawiera 12 utworów. To pierwsze pełnowymiarowe wydawnictwo Metalliki od czasów „Hardwired… To Self-Destruct”, które ukazało się w 2016 roku. „72 Seasons” ukaże się w wielu formatach, w tym 2LP, CD i cyfrowym.

Dwa koncerty Metallicy w Polsce

Trasa M72 zaprezentuje nową, odważną scenografię, która przenosi słynną Metallica Snake Pit na środek sceny, a także udostępni na całą trasę pakiet „I Disappear” oraz po raz pierwszy opcję biletów ze zniżką dla fanów poniżej 16 roku życia.

Część dochodu z każdego sprzedanego biletu zostanie przeznaczona na fundację zespołu All Within My Hands. Założona w 2017 roku AWMH stara się pomagać i wspierać członków społeczności. Organizacja zebrała prawie 13 milionów dolarów – przekazując 5,9 miliona dolarów na dotacje przekazanych na programy rozwoju kariery i edukacji technicznej w USA, ponad 2,5 miliona dolarów na walkę z brakiem bezpieczeństwa żywnościowego i ponad 3,2 miliona dolarów na pomoc ofiarom klęsk żywiołowych na całym świecie.

Metallica w Polsce. Daty, miejsce, bilety

Metallica wyruszy w trasę koncertową promującą swój najnowszy album. W dniach 5 oraz 7 lipca 2024 roku zagra dwa bardzo różne koncerty na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety są w sprzedaży na stronie Live Nation Polska oraz w serwisie Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *