Metallica wypuściła nowy klip. Posłuchaj „Screaming Suicide”

Metallica opublikowała oficjalny teledysk wyreżyserowany przez Tima Saccentiego do nowej piosenki zatytułowanej „Screaming Suicide”.

Utwór pochodzi z 12. albumu studyjnego zespołu, „72 Seasons”, który ukaże się 14 kwietnia nakładem Blackened Recordings. Wyprodukowany przez Grega Fidelmana wraz z Jamesem Hetfieldem i Larsem Ulrichem, trwający ponad 77 minut, 12-utworowy „72 Seasons” to pierwszy longplay od czasu „Hardwired…To Self-Destruct” z 2016 roku.

„Powracamy z kolejnym smakołykiem z nowego albumu „72 Seasons”, który ukaże się 14 kwietnia. „Screaming Suicide”, drugi utwór, który wydajemy z przedpremierowo, jest już dostępny na platformach stremingowych i do pobrania w pre-orderze albumu.”

„Screaming Suicide” – kolejna zapowiedź nowego albumu Metalliki

„Screaming Suicide” odnosi się do tabu, jakim jest samobójstwo. Intencją jest wskazanie ciemności, którą czujemy w środku. To śmieszne myśleć, że powinniśmy zaprzeczać, że mamy takie myśli. Myślę, że w takim czy innym momencie większość ludzi myślała o samobójstwie. Zmierzenie się z tematem to mówienie niewypowiedzianego. Jeśli tego doświadczasz, to powinieneś być w stanie o tym porozmawiać. Nie jesteś sam ”.

Metallica w Polsce. Daty, miejsce, bilety

Metallica wyruszy w trasę koncertową promującą swój najnowszy album. W dniach 5 oraz 7 lipca 2024 roku zagra dwa bardzo różne koncerty na PGE Narodowym w Warszawie. Bilety są w sprzedaży na stronie Live Nation Polska oraz w serwisie Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *