Metalmania 2020: Kolejne zespoły ogłoszone!

Metalmania 2020 powraca! Nowe miejsce, nowy skład, odświeżona formuła i klimat metalowego święta! 29 sierpnia przyszłego roku w Warszawie (Letnia Scena Progresji) odbędzie się Metalmania Open Air 2020.

Metalmania 2020

Na festiwalu, który będzie jednym z najważniejszych wydarzeń  muzycznych przyszłego roku, zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej, nie zabraknie również dodatkowych atrakcji dla fanów metalu. Metalmania 2020 pozostaje też wierna swoim założeniom i fani będą mogli zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców. Bilety w cenie 180 zł już są w sprzedaży!

Metalmania 2020: Kto zagra?

Wśród artystów, którzy wystąpią na przyszłorocznej Metalmanii obok Mayhem, Candlemass, At The Gates, Razor i Truchła Strzygi pojawią się takie zespoły jak Idle Hands oraz Imperator.

Zobacz również: Metalmania 2020 powraca! [DATA, MIEJSCA, BILETY]

Idle Hands to autorzy jednego z najbardziej ekscytujących tegorocznych debiutów. Ta amerykańska formacja łącząc gotycki heavy metal z punkową furią stworzyła nową, świeżą jakość, co najlepiej słychać na ich pierwszej studyjnej pełnowymiarowej płycie, „Mana”. Grupa powstała w 2017 roku, a już rok później ukazała się świetnie przyjęta EPka „Don’t Waste Your Time”. 

Łódzki Imperator to jeden z prekursorów death metalu na polskiej ziemi. Grupa powstała w 1984 roku i z przerwami działała do 2000 roku. W zeszłym roku nastąpiła reaktywacja zespołu, który na żywo udowadnia, że nie ma sobie równych, a solidna, brutalna dawka death metalowego szaleństwa w ich wykonaniu to koncertowe przeżycie na najwyższym poziomie.

Ostatnia edycja Metalmanii odbyła się 7 kwietnia 2018 roku w katowickim Spodku, a wystąpiły wtedy takie gwiazdy jak m.in. Emperor, Napalm Death, Asphyx czy Destroyer 666. Metalmania Open Air 2020 to XXV edycja festiwalu, który w przyszłym roku zaprezentuje się fanom metalowego grania w odświeżonej formule.

Metalmania 2020


Metalmania Open Air 2020: Kto zagra?

  • MAYHEM
  • CANDLEMASS
  • AT THE GATES („Slaughter of the Soul” 25th Anniversary Set)
  • RAZOR
  • IDLE HANDS
  • IMPERATOR
  • TRUCHŁO STRZYGI


29.08.20 – Warszawa, Letnia Scena Progresji

Otwarcie bram: 12.00
Start: 13.00

Ceny biletów w przedsprzedaży: 180 PLN

Bilety dostępne od  04.10.19 na stronach:

shop.metalmind.com.pl (KOLEKCJONERSKIE), www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl,

Więcej informacji:

www.metalmind.com.pl/metalmania

www.facebook.com/MetalmaniaFestival/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *