Michał Stawiński Oberschlesien wystąpi w styczniu 2023 [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Michał Stawiński Oberschlesien, Pure Desire i Nenufar wystąpią w sobotę 14 stycznia w chorzowskiej Leśniczówce. Gorąco zapraszamy do Leśniczówki na wyjątkowy muzyczny tryptyk.

14.01.2023 | Bramka: 19:00 | Start 20:00
Leśniczówka Rock’n’Roll Cafe
al. Muzyków 1, Park Śląski, 41-500 Chorzów

Bilety: 40 zł – przedsprzedaż / 50 zł – w dniu koncertu
Bilety dostępne online: https://goout.net/pl/bilety/koncert-noworoczny-michal-stawinski-oberschlesien+pure-desire+nenufar/wfuq/

Michał Stawiński Oberschlesien

Michał Stawiński Oberschlesien to zespół, który reaktywował się wiosną 2019 roku. Powrócili muzycy ze starego składu Oberschlesien: Adam Jurczyński (gitara), Tomasz „Szopen” Jagiełłowicz (instrumenty klawiszowe), Jacek Krok (gitara) i oczywiście Michał Stawiński (wokal). Do składu dołączyli: perkusista Jakub Ogrodowicz i basista Krzysztof Sadowski (ex- Chaos).

Formacja ta jest kontynuacją zespołu NeuOberschlesien i poniekąd także Oberschlesien. Charakterystyczną cechą są teksty śpiewane przez Michała Stawińskiego śląskim etnolektem. Pod koniec 2021 roku zespół wydał album koncertowy „Live Explosion Tour„, który ukazał się nakładem wydawnictwa Lynx Music.

➟ https://www.facebook.com/MichalStawinskiOberschlesien/

⚡️ Michał Stawińśki OBERSCHLESIEN – Fater

Pure Desire

PURE DESIRE – pochodzą z Rudy Śląskiej. Grają hard rockową i metalową.

Pięcioosobowy skład czerpiąc inspiracje z różnych gatunków, tworzy muzykę unikalną w polskim środowisku muzycznym. Dynamiczna i precyzyjna gra sekcji rytmicznej, melodyjne gitary oraz charyzmatyczny wokal składają się w spójną całość, tworząc charakterystyczne brzmienie.
➟ https://www.facebook.com/PUREDESIREOFFICIAL
⚡️ Pure Desire – Jak malowany ptak (Dżem cover)

Nenufar

NENUFAR powstał w Bytomiu w lutym 2022 roku, pomysł oraz zarys utworów powstał jednak już w 2020 roku. Stylistyka, na jakiej opiera się ich twórczość, to połączenie muzyki metalcore’owej z metalem symfonicznym oraz goth metalem. Projekt ten tworzą doświadczeni muzycy, m.in. Mariusz Świątczak – uczestnik XII edycji programu The Voice of Poland. Twórczość zespołu wyróżnia się połączeniem eterycznego, delikatnego wokalu, z ciężkim brzmieniem gitar oraz elementami muzyki klasycznej. W lipcu 2022 roku zespół wydał trzeci singla, który jest równocześnie dopełnieniem EP pt. „Last Goodbye„. Jako ciekawostkę dodam, iż zespół ten wystąpił w Krakowie jako support przed Closterkeller. Obecnie zespół pracuje nad nagraniem albumu, a w przyszłym roku planuje jego wydanie oraz trasę promującą płytę”

Skład zespołu:

1. Wokal – Magdalena Gościcka,
2. Wokal/Gitara – Mariusz Świątczak,
3. Gitara – Szymon Wójtowicz,
4. Bas – Kordian Bogusz,
5. Perkusja – Bartłomiej Rażniewski.

Social Media:

https://www.facebook.com/NENUFAROFFICIAL

https://instagram.com/nenufar.band.official

https://youtube.com/channel/UCJookTo7wY1dlbq6keNZHjw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *