Michał Urbaniak z projektem Organator nie wsystąpi na festiwalu Drums Fusion 2024 w Bydgoszczy

Ze względu na stan zdrowia Michała Urbaniaka w ramach Drums Fusion 2024 został odwołany

Przed chwilą dotarła do nas smutna informacja, iż z powodu rehabilitacji po zabiegu kardiologicznym Michał Urbaniak jest zmuszony przełożyć zaplanowany na 6 czerwca koncert w ramach 17. Międzynarodowego Festiwalu Rytmu i Sztuki Perkusyjnej DRUMS FUSION. W związku z powyższym pracujemy nad propozycją nowego terminu, życząc jednocześnie Artyście szybkiego powrotu do zdrowia.

Bilety na czwartkowy koncert zakupione zarówno w kasie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, jak i za pośrednictwem strony Bilety24.pl podlegają zwrotowi. Aby go dokonać, prosimy kontaktować się z miejscem nabycia biletów:
• kasa MCK w Bydgoszczy – tel. 52 32 55 555 /540 lub mail: rezerwacje@mck-bydgoszcz.pl

Zwrotów można dokonać od poniedziałku 03 czerwca od godz.12.00 do 31 lipca 2024r.

Mamy też alternatywę! Zakupiony już bilet na koncert Michała Urbaniaka można również wykorzystać jako bilet wstępu na inny, dowolny koncert odbywający się w ramach tegorocznej edycji festiwalu DRUMS FUSION (bez dopłacania różnicy ceny biletu). Warunkiem jest wcześnie zgłoszenie tego na adres mailowy: rezerwacje@mck-bydgoszcz.pl.

Oczywiście oferta ta NIE DOTYCZY koncertów, które zostały już wyprzedane (na ten moment są to koncerty Morcheeby oraz Al Di Meola Acoustic Tiro) i obowiązuje WYŁĄCZNIE do momentu wyczerpania miejsc na dany koncert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *