MIZMOR na trzech koncertach w Polsce!

Zespół Mizmor pojawi się na trzech koncertach w Polsce. Zespół ogłosił jesienną trasę po Europie promującą swój osttni album „Prosaic”.

Mizmor, czyli black/doom metalowy projekt, za który odpowiada A.L.N., zagra tej jesieni 3 koncerty w Polsce. Trasa promująca wydany w zeszłym roku nakładem Profound Lore album “Prosaic” zahaczy między innymi o Warszawę, Kraków i Poznań.

MIZMOR

Mizmor to trwające już ponad dekadę muzyczne poszukiwania Liama Neighborsa. Na drodze rozpoczętej od utraty wiary, przez agnostycyzm, na zostaniu ateistą kończąc artyście od początku towarzyszy muzyka ekstremalna, będąca terapeutycznym uściem emocji. Na jego najnowszym krążku “Prosaic” po raz kolejny przez skomponowaną z black i doom metalu oraz sludge’u masywną ścianę dźwięku przebija się wiele emocji, ujętych w najszczerszy sposób za sprawą wspomnianych wyżej, brutalnych półśrodków. Mocno osobista twórczość Neighborsa potrafi wciągnąć, by po chwili przejechać się po odbiorcy niczym walec, o czym najdobitniej przekonacie się podczas październikowych koncertów w Warszawie, Krakowie oraz Poznaniu!

MIZMOR – EUROPEAN FALL TOUR 2024

  • 21.10.2024 / Warszawa, Hydrozagadka
  • 22.10.2024 / Kraków, Zaścianek
  • 23.10.2024 / Poznań, Pod Minogą

BILETY: 

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani. ⚠

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *