Mocarny, hipnotyzujący singiel Scorpions

Mocarny utwór nie bez przyczyny może przywoływać skojarzenia z takimi klasykami kapeli, jak „Animal Magnetism” czy „China White”.

W typowym dla siebie stylu zespół podkreśla swą szczerość i energię poprzez wyjątkowy tekst piosenki. „Seventh Sun” to kolejna zapowiedź albumu „Rock Believer”, który ukaże się 25 lutego 2022 roku. Nadchodząca płyta to próba odtworzenia DNA Scorpions, na które składają się przede wszystkim świetne riffy i mocne melodie. „Rock Believer” to nie tylko tytuł albumu i wcześniejszego singla kapeli, ale i hasło przewodnie trasy, w ramach której w marcu i kwietniu 2022 roku Scorpions da serię koncertów w Planet Hollywood Resorts & Casino w Las Vegas.

Później zespół zawita do Europy, w tym do Polski. 28 maja 2022 roku Scorpions zagra w Tauron Arenie Kraków. Na trasie grupę supportować będzie Wolfgang Van Halen, syn Eddiego Van Halena, ze swoim zespołem Mammoth WVH.Scorpions to jeden z najważniejszych rockowych zespołów ostatnich dekad. Nie tylko zdefiniowali klasyczne rockowe brzmienie, ale i sprzedali 120 milionów płyt, zagrali 5 tysięcy koncertów i nagrali wiele ponadczasowych klasyków, w tym legendarny „Wind of Change” – jeden z najlepiej sprzedających się singli wszech czasów, a przede wszystkim utwór, będący synonimem jednego z najważniejszych momentów w historii. Do sukcesów Scorpions należy dodać liczne nagrody, w tym gwiazdę na Rock Walk of Fame w Hollywood i takie klasyki jak „No One Like You”, „Rock You Like A Hurricane” czy „Still Loving You”.

Scorpions zagra koncert w Polsce. Data, miejsce, bilety

Koncert Scorpions w ramach trasy ROCK BELIEVER TOUR odbędzie się 28 maja 2022 roku w TAURON Arenie Kraków. W przyszłym roku Scorpions wydadzą swój 19. album studyjny „Rock Believer”, po którego publikacji odbędzie się także światowa trasa koncertowa, której częścią będzie właśnie koncert w Krakowie.

Bilety w regularnej sprzedaży dostępne są od 1 października na www.biletserwis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *