MONO INC. prezentuje nowe wideo i zapowiada album. Jak brzmi „Princess of the Night”?

Gwiazdy niemieckiej sceny goth rockowej, zespół MONO INC. zapowiedział dwunasty studyjny album. „Ravenblack” ukaże się 20 stycznia 2023 roku.

MONO INC. należy do czołówki niemieckiej sceny dark rockowej. Tuż po stadionowej trasie u boku Unheilig w 2010 roku formacja zaczęła koncertować na największych obiektach w Niemczech, co zaowocowało wzrostem popularności w zawrotnym tempie. Kwartet współpracował m.in. Tilo Wolffem (Lacrimosa), Joachimem Wittem czy Chrisem Charmsem (Lord of the Lost). Efektem tych współprac hymn sceny gotyckiej „Children of the Dark”, który znalazł się na płycie „Together Till the End”.

MONO INC. prezentuje nowe wideo i zapowiada album

Po tym, jak poprzednia płyta wystrzeliła MONO INC. na szczyt niemieckich list przebojów, nadchodzące wydawnictwo będzie kolejnym kamieniem milowym w historii zespołu. „Ravenblack” to kwintesencja MONO INC. – jedenaście utworów pełnych charakterystycznych metalowych riffów, przebojowych melodii i charakterystycznych tekstów.

„Ravenblack” to prawdziwie ponadczasowy album, a każdy z utworów mógłby doskonale spełnić rolę singla.

„Princess of the Night” to pierwszy singiel z niecierpliwie oczekiwanego albumu „Ravenblack”, który porywa charakterystycznym metalowym riffem i melodiami. Piosenka opowiada o nieskończonej miłości do kobiety, za którą można pójść w ogień. Do utworu powstał klip:

„Ravenblack” ukaże się 20 stycznia 2023 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *