MORBIDFEST 2022 – aktualizacja!

Do Polski powraca David Vincent z zespołem I Am Morbid aby uczcić 30 rocznicę wydania „Blessed Are The Sick” i zaprezentować tę płytę na żywo w całości!

Pandemia daje nadal w kość, szczególnie branży koncertowej. W związku z tym management zdecydował o zmianie składu trasy. Do ikony death metalu dołączają austriacki Belphegor i polski HATEOFFICIAL! Daty koncertów bez zmian! szykujcie się na wspólne świętowanie trzydziestolecia jednej z najważniejszych płyt w historii Śmierć Metalu!

30 III 2022
Poznań, Klub U Bazyla
event: https://fb.me/e/1OGpH34S1

31 III 2022
Gdańsk, Klub B90
event: https://fb.me/e/1boDWLUu7
bilety: 110zł (przedsprzedaż), 130zł (w dniu koncertu) dostępne w Ticketos.pl
organizator: Left Hand Sounds

1 IV 2022
Katowice, Klub P23
event: https://fb.me/e/15OFhOawm
bilety: 110zł (przedsprzedaż), 130zł (w dniu koncertu) dostępne w GoOut.pl
organizator: Black Silesia Productions

I Am Morbid

Projekt powołany do życia przez oryginalnego frontmana Morbid Angel – Davida Vincenta; którego głównym założeniem jest kontynuacja ścieżki obranej przez gigantów death metalu w połowie lat 80’. Tym razem zespół zawita do nas prezentując w całości jedną z podwalin gatunku – „Blessed Are the Sick” oraz klasyczne utwory Morbid Angel z wczesnych płyt.

“Fall from Grace”
“Blessed Are the Sick”
Belphegor

Austriacka maszyna black/death metal od ponad ćwierćwiecza konsekwentnie podąża ścieżką bezkompromisowych blastów i obrazoburczej energii, a albumy “Blutsabbath” czy “Lucifer Incestus” weszły do kanonu ekstremalnej muzyki. Ich dyskografię zamyka “Totenritual” z 2017 roku. Czy na żywo zaprezentują Rytuał Śmierci? Zapewne!

Blutsabbath
Totenritual
Hate

Warszawska formacja ATF Sinnera kroczy ścieżką Kaina od trzech dekad, ciągle ewoluując. Ich korzenie to oczywiście amerykański death metal, ze wskazaniem na Florydę, ale z czasem w twórczości zespołu pojawiły się elementy black metalu i pogańskiego szamaństwa. Najnowszy album “Rugia” to idealne wyważenie obu gatunków, co tylko potwierdzają entuzjastyczne recenzje i reakcje fanów!

Rugia
Auric Gates of Veles
Valley of Darkness

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *