Mordercze walentynki z Mushroomhead!

Zaplanuj swoje mordercze walentynki tutaj!

Szaleństwo zacznie się w najbliższą niedzielę, 14 lutego o godz. 18.00!

Amerykańska formacja MUSHROOMHEAD znana jest w całym metalowym świecie z wysokiej jakości samodzielnie wyprodukowanych teledysków. Fani zespołu mieli okazję obejrzeć niezliczoną ilość wysokobudżetowych klipów, które w niczym nie ustępowały produkcjom filmowym. Teledyski te liczą już miliony odtworzeń i wykraczają poza sferę muzyki. W tę walentynkową morderczą niedzielę zespół nie pozwoli, by fani smucili się z powodu zamkniętych sal kinowych, kapela wchodzi na najwyższe obroty i zapowiada pierwszy w swoim dorobku filmik w stylu grindhouse – “Shroomhouse”: dwudziestopięciominutową podróż w głąb umysłów zamaskowanych szaleńców. W flmie tym zaprezentowane zostaną także 2 klipy do ulubionych utworów fanów, “Carry On” oraz “Madness Within”.

Premiera filmu połączona będzie z czatem na żywo na kanale YouTube Mushroomhead i odbędzie się w najbliższą niedzielę, 14 lutego o godz. 18.00 (początek czatu na żywo: godz. 17.30). W filmie tym pokazane zostaną nie tylko 2 nowe klipy, ale i pokręcone zwiastuny filmowe, reportaże kinowe i nie tylko, a wszystko to wyprodukowane przez zniekształcone umysły członków Mushroomhead.

Oklutystyczna tajemnica, mnóstwo krwi, kostiumy dopracowane w każdym detalu oraz mnóstwo zabawy – zobaczysz to wszystko w produkcji “Shroomhouse”!

Podczas tego wydarzenia fani będą mieli także możliwość wygrania specjalnych nagród od zespołu, w tym limitowanej litografii “Shroomhouse”, unikalnego merchu i nie tylko. By poznać szczegóły – wystarczy włączyć transmisję na żywo w tym miejscu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *