Mr. BIG publikuje singiel „Good Luck Trying” z nadchodzącego albumu „Ten”, a już w sierpniu zespół wystąpi we Wrocławiu

Mr. Big wyda swój dziesiąty album studyjny „Ten” w piątek 12 lipca nakładem Frontiers Music Srl a „Good Luck Trying” jest zapowiedzią nadchodzącego albumu

Album „Ten” zawiera 11 nowych, oryginalnych utworów napisanych przez wokalistę Erica Martina i gitarzystę Paula Gilberta, a także André Pessisa i Tony’ego Fanucchiego. W hołdzie dla zmarłego perkusisty Pata Torpeya, Martin, Gilbert i basista Billy Sheehan wykorzystali wyjątkowy talent Nicka D’Virgilio na perkusji w utworze „Ten”, którego producentem byli Jay Ruston i Mr. Big.

W trakcie ostatniej trasy koncertowej – „The BIG Finish” – Mr. Big, zainspirowany legionami fanów, z którymi żegnali się w ciągu ostatniego roku, chciał się ostatecznie pożegnać, wydając nowy album studyjny. Po ponad trzydziestu latch muzycznej współpracy Martin, Gilbert i Sheehan, z pomocą D’Virgilio, ponownie rozpalają iskrę i przyjmują nową formę dzięki „Ten”. Pierwszy singiel i towarzyszący mu teledysk „Good Luck Trying” to głośny, surowy bluesrockowiec z lat 70., nawiązujący do najwcześniejszych inspiracji zespołu

Martin komentuje „Ten”:

„Ten nowy album nie kopiuje niczego z dziewięciu poprzednich płyt studyjnych. To zupełnie nowy materiał od zera. To surowy, nieskazitelny riff rock i blues ze wszystkimi dodatkami MR. BIG”.

Lista utworów Mr. Big „Ten”

 • 01. Good Luck Trying
  02. I Am You
  03. Right Outta Here
  04. Sunday Morning Kinda Girl
  05. Who We Are
  06. As Good As It Gets
  07. What Were You Thinking
  08. Courageous
  09. Up On You
  10. The Frame
  11. See No Okapi (instrumental – Japan bonus track)

MR. BIG (USA) hard rock, glam metal:

Mr. Big to idealny dowód na to, że można znaleźć pełną równowagę między ekstraklasowym opanowaniem swojego instrumentu i hitami lepiącymi się do ucha. W końcu wiadomo, że Billy Sheehan to bóg basu, który zagra wszystko. Wiemy też, że Paul Gilbert to techniczny gitarowy omnibus, który potrafi znaleźć swoje miejsce i w metalu, i w bluesie. O maestrii Nicka D’Virgilio za zestawem perkusyjnym czy potężnym głosie Erica Martina nawet nie trzeba wspominać. Dlatego tym lepiej, że oprócz imponującego zaplecza technicznego ci panowie mają także smykałkę do nieśmiertelnych przebojów, w latach 90. (i w końcówce 80.) wyprodukowali ich tonę. Na żywo, jak się pewnie domyślacie, będzie to pokaz klasycznej rockowej energii w połączeniu z bezbłędnym feelingiem oraz umiejętnościami. Hardrockowy luz, glammetalowy powab, a na deser odrobina słodyczy popu – to właśnie Mr. Big. Nie omińcie tego.

Wystąpi:
MR. BIG (USA) hard rock, glam metal

Kiedy: 6 sierpnia (wtorek) 2024
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5

Bilety na koncert będą dostępne od 23 lutego (10:00) na: www.knockoutmusicstore.pl

(druki kolekcjonerskie).
Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 180 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *