Mr. Big w ramach trasy The Big Finish wystąpi we Wrocławiu

 Legendarna hardrockowa supergrupa Mr. Big, która w latach 80. i 90. stworzyła niezapomniane hity, takie jak „Wild World” czy „To Be With You” wystąpi 6 sierpnia w klubie A2.

Na papierze Mr. Big brzmi okazale – geniusze swoich instrumentów grają pompowanego testosteronem hard rocka. W warstwie songwriterskiej i koncertowej jest podobnie. Na tym występie zabawicie się przy klasycznych hitach, jednocześnie podziwiając rzemiosło ich twórców.

Mr. Big na jedynym koncercie w Polsce

MR. BIG (USA) hard rock, glam metal:

Mr. Big to idealny dowód na to, że można znaleźć pełną równowagę między ekstraklasowym opanowaniem swojego instrumentu i hitami lepiącymi się do ucha. W końcu wiadomo, że Billy Sheehan to bóg basu, który zagra wszystko. Wiemy też, że Paul Gilbert to techniczny gitarowy omnibus, który potrafi znaleźć swoje miejsce i w metalu, i w bluesie. O maestrii Nicka D’Virgilio za zestawem perkusyjnym czy potężnym głosie Erica Martina nawet nie trzeba wspominać. Dlatego tym lepiej, że oprócz imponującego zaplecza technicznego ci panowie mają także smykałkę do nieśmiertelnych przebojów, w latach 90. (i w końcówce 80.) wyprodukowali ich tonę. Na żywo, jak się pewnie domyślacie, będzie to pokaz klasycznej rockowej energii w połączeniu z bezbłędnym feelingiem oraz umiejętnościami. Hardrockowy luz, glammetalowy powab, a na deser odrobina słodyczy popu – to właśnie Mr. Big. Nie omińcie tego.

Wystąpi:
MR. BIG (USA) hard rock, glam metal

Kiedy: 6 sierpnia (wtorek) 2024
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5

Bilety na koncert będą dostępne od 23 lutego (10:00) na: www.knockoutmusicstore.pl

(druki kolekcjonerskie).
Bilety: 149/159 zł – przedsprzedaż, 180 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *