Muzycy Iron Maiden pokryją koszty operacji i dalszego leczenia byłego wokalisty, Paula Di’Anno

Były wokalista Iron Maiden, Paul Di’Anno, zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Koledzy z byłego zespołu postanowili mu pomóc finasowo.

Pierwszy wokalista grupy Iron Maiden, Paula Di’Anno przeszedł jakiś czas temu operację usunięcia dużego guza z płuc. Na skutek wypadków motocyklowych sprzed lat jego kolana są w tak złym stanie, że niezbędne są mu operacje, które mają z powrotem postawić go na nogi. Na ostatnich koncertach Di’Anno śpiewał na siedząco. Na zabieg chirurgiczny czeka już ponad 7 lat, a w ostatnim czasie jego stan zdrowia zdecydowanie się pogorszył.

Pomocną dłoń wyciągnęli w jego stronę koledzy z Iron Maiden.

Jestem bardzo podekscytowany, mogąc ogłosić, że zespół Iron Maiden uprzejmie zgodził się pokryć pozostałe koszty operacji i leczenia Paula Di’Anno. Iron Maiden to nie tylko najlepszy zespół na tej planecie, ale także zespół, który ma dobre serce i jest wspierany przez niesamowitą ekipę. W związku z tą fantastyczną wiadomością 21 czerwca 2022 roku zamknę zbiórkę.

  • napisał Di’Anno na swoim Facebooku

Iron Maiden w Polsce w 2022 roku

Iron Maiden przełożył światową trasę Legacy of the Beast World Tour. Najbliższy koncert Iron Maiden w Polsce odbędzie się 5 lipca 2020 roku w Warszawie. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Within Temptation, a zespołem otwierającym Lord Of The Lost.

Bilety kupicie na stronie Live Nation i Ticketmaster.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *