Mystic Festival 2023 z kolejnymi ogłoszeniami. Zobacz kto dołączył do składu gdańskiego festiwalu

Mystic Festival właśnie ujawnił czterech nowych wykonawców, którzy pojawią się na festiwalu. Kto tym razem dołączył do obszernego line up’u imprezy?

Mystic Festival odbędzie się na terenie gdańskiej stoczni w dniach 7-10 czerwca 2023 roku. Organizatorzy do tej pory ujawnili dwóch headlinerów i obszerny zespół wykonawców, którzy pojawią się na scenach festiwalu. Jako headlinerzy zagrają Ghost i Gojira. Ciągle czekamy na ogłoszenie trzeciej gwiazdy, która zakończy festiwalowy dzień. Wśród zespołów pojawią się między innymi: Testament, Exodus, Behemoth, Voivod, Phil Campbell z projektem The Bastard Sons, Soen, Carpatian Forest, Watain czy Sleep Token.

Kto dołączył do festiwalowego rozkładu jazdy tym razem?

Organizatorzy Mystic Festiwal stawiają przede wszystkim na świeżość i różnorodność. To doskonała impreza dla tych, którzy chcą odkryć nowe brzmienia. Tak jest i tym razem. Dziś został ogłoszony zestaw zespołów, które zdecydowanie wchodzą w mroczniejsze klimaty. Na scenie pojawi się bowiem brytyjski artysta i wokalista Mick Moss ze swoim solowym projektem Antimatter. Do składu dołączył kolejny brytyjski zespół Darkher. Pojawi się również utalentowana włoska artystka Lili Refrain ze swoim projektem. I na zakończenie dzisiejszych ogłoszeń, polski akcent na festiwalu Pure Bedlam.

Mystic Festival 2023. Miejsce, daty i bilety

Mystic Festival 2023 odbędzie się na terenie gdańskiej stoczni w dniach 7 – 10 czerwca. Przyszłoroczna edycja festiwalu będzie miała również do dyspozycji pole namiotowe dla uczestników.

Karnety do nabycia na stronie festiwalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *