Mystic Festival 2023: Znamy datę i miejsce!

Cztery dni z najlepszą muzyką w pięknie surowej, stoczniowej scenografii – od 7 do 10 czerwca 2023 r. widzimy się w Gdańsku na dziewiątej edycji Mystic Festival. Pierwsza pula biletów trafi do sprzedaży już w przyszły wtorek.

Słyszysz ten szczęk żelaza na horyzoncie? To Mystic Festival wraca do Stoczni. Zapraszamy od 7 do 10 czerwca 2023 r.

Już w najbliższy wtorek, 9 sierpnia, do sprzedaży trafią karnety z pierwszej, najtańszej puli Blind Birds, w cenie 599 złotych.

Będą to bilety czterodniowe, dostępne do 30 września, albo do wyczerpania puli. Radzimy się pospieszyć, bo ilość miejsc na Warm Up Day znowu będzie ściśle ograniczona. Mystic Festival narodził się w 1999 roku. Pod tym szyldem wystąpiły już w Polsce największe gwiazdy metalu i okolic, m.in. Iron Maiden, Judas Priest, Slayer, Slipknot, Celtic Frost, Sabaton, King Diamond, Nightwish, Mercyful Fate, Opeth i Emperor. Po edycjach w Krakowie, Wrocławiu, Chorzowie i Katowicach, a także po kilku latach przerwy, Mystic Festival wrócił na mapę w 2019 roku w Krakowie, by wreszcie znaleźć swoje miejsce w unikalnej przestrzeni gdańskiej Stoczni.

Kto był, zapewne chętnie wspomni, kto nie był – może pożałować oglądając poniższy aftermovie.

W uszach przestało dzwonić? Rany odniesione w bitwach pod sceną już się zagoiły? Zatem czas na nowy rozdział – 9. edycję Mystic Festival, która odbędzie się w Gdańsku od 7 do 10 czerwca 2023.

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *