Mystic Festival 2025: Bilety już w sprzedaży!

Organizatorzy Mystic Festival ogłosili datę kolejnej edycji festiwalu w roku 2025. Poznaliśmy również ceny biletów.

Dziękujemy za waszą obecność w Gdańsku, za wspaniałą atmosferę i komentarze – to daje nam siłę, by za rok zrobić kolejną, jeszcze lepszą edycję Mystic Festival. Natychmiast zabieramy się do pracy, a wy już dziś możecie podjąć decyzję, że będziecie z nami, kupując karnety Blind Bird lub VIP.

Karnety na Mystic Festival 2025 już trafiły do sprzedaży, w dwóch, ściśle limitowanych wariantach:

4-dniowe karnety Blind Bird – cena 749 zł (obowiązuje do 7.10 lub do wyczerpania puli)

4-dniowe karnety VIP – cena 1299 zł (obowiązuje do wyczerpania puli).

Nie słuchajcie plotek, słuchajcie swoich metalowych serc, które na pewno podpowiadały wam, że wrócicie do Stoczni w pierwszy czerwcowy weekend 2025 roku. Już dziś zapraszamy was na kolejną edycję Mystic Festival, która odbędzie się od 4 do 7 czerwca.

Nie zwlekajcie z kupnem karnetów. Po pierwsze dlatego, że liczba miejsc na Warm Up Day będzie znowu ograniczona, a po drugie dlatego, że taniej nie będzie – tylko do 7 października kupicie 4-dniowy karnet Blind Bird w cenie 749 złotych.

Do zobaczenia w Gdańsku!

Organizatorem festiwalu jest Mystic Coalition, sojusz firm o bogatym doświadczeniu na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym. W jego skład wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Bilety:

Bilety i karnety na kolejna edycje Mystic Festival możecie kupić na stronie festiwalowej: https://www.mysticfestival.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *